Katarzyna Warnke (43 l.) od kiedy została mamą, skupia się na macierzyństwie i z powodu pandemii ma zdecydowanie więcej czasu dla córki.  Aktorka postanowiła pochwalić się na Instagramie wypoczynkiem na Zanzibarze. Opublikowała zdjęcie w kusym bikini. Co za figura!

Katarzyna Warnke pokazała PRZEDPOKÓJ w stylu vintage: „Gości trzeba odprowadzić do drzwi”

Katarzyna Warnke na Zanzibarze

Katarzyna Warnke bardzo oszczędnie mówi na temat życia prywatnego. Udało jej się zachować w tajemnicy ciążę prawie do samego rozwiązania. Potwierdziła, że spodziewa się dziecka przechodząc po wybiegu w zaawansowanej ciąży. Aktorka nie publikuje zdjęć z córką i nie pokazuje twarzy Heleny w mediach społecznościowych.

Katarzyna Warnke wspomina ciążę. Pokazała nagie zdjęcie z brzuchem

Aktorka postanowiła natomiast pochwalić się urlopem w tropikach. Razem z rodziną wylecieli na słoneczny Zanzibar. Opublikowała zdjęcie w zielonym bikini i tym samym postanowiła dodać otuchy, wszystkim osobom które zostały w kraju.

Przesyłam moc słońca spod równika. Zdjęcie niefrasobliwe, jak na czasy, w których żyjemy, ale mam nadzieję, że wnoszące trochę optymizmu i wiary w to, że nie będzie nam trudno wrócić do normalności, kiedy tylko nadejdzie w końcu ta chwila. Tak, czy siak razem z cieplejszymi dniami i słońcem idą lepsze dni – napisała aktorka.

Pod zdjęciem nie brakowało pozytywnych komentarzy, ale pojawiły się również i mniej przychylne opinie od osób, które starały się umoralnić aktorkę i oczywiście przypomnieć, że panuje światowa pandemia. Warnke nie pozostała obojętna na hejt i odpowiedziała na jeden z komentarzy.

  • Pięknie.

  • Ale widok.

  • Kasia jesteś śliczna.

  • Mam świadomość, że mogę w tym momencie narazić na śmiertelnego wirusa: siebie, swoich najbliższych i ludzi mi całkowicie nieznanych – a zwłaszcza tych bez dostępu do służby zdrowia z Zanzibaru (skrajnie biednej wyspy aczkolwiek urokliwej).

  • Typowo pasywno-agresywne zachowanie. A poza tym: testujemy się przed wylotem i po powrocie, wyspa korzysta z przyjazdu turystów, im ich mniej, tym biedniej, a testy nie są żadnym zabezpieczeniem i nigdy nie miały być. Testy informują i dają szansę na właściwe leczenie i narzucenie kwarantanny – odpowiedziała aktorka.

Też Wam marzy się urlop w tropikach?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Katarzyna Warnke pokazała NIETYPOWĄ kuchnię: „Jak się nie gotuje to praktycznie”

Katarzyna Warnke pokazała luksusową ŁAZIENKĘ: „Tylko szampana wlać do wanny”

Jak ona dała radę pozować na mrozie? Katarzyna Warnke na okładce magazynu

Katarzyna Warnke na premierze filmu "Pętla".

Katarzyna Warnke, fot. AKPA.

Katarzyna Warnke w eleganckiej sukience.

Katarzyna Warnke, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.

Katarzyna Warnke na ściance.

Katarzyna Warnke, fot. AKPA.