Katarzyna Warnke jakiś czas temu rozstała się z Piotrem Stramowskim. O problemach w związku pary mówiło się już wcześniej, jednak przez dłuższy czas kryzys w ich związku pozostawał w sferze spekulacji. Ostatecznie obydwoje pojawili się na Party Fashion Night 2022, na którym wyraźnie się unikali, a po imprezie wydali wspólne oświadczenie, w którym przedstawili kulisy rozstania:

Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie. W trosce o dobro naszej Córki, która jest dla nas najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski rozstali się! Oto historia ich związku

Katarzyna Warnke opublikowała zdjęcie ze szpitala

Teraz na Instagram Katarzyny Warnke trafiło niepokojące zdjęcie, na którym widać rękę aktorki z wbitym wenflonem ze szpitalną salą w tle. Była partnerka Stramowskiego nie zdecydowała się jednak dodać żadnego wyjaśnienia do zdjęcia, a zamiast tego podpisała fotkę tajemniczo:

Przyszła kryska na matyska

IG: kasiawarnke

Miejmy nadzieję, że nie jest to nic poważnego i Kasi szybko uda się wyjść ze szpitala. W razie dodatkowych informacji będziemy informować was o sytuacji na bieżąco.

Kłopoty w raju u Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego? Oto dowody!

scena z: Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Warnke, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Katarzyna Warnke, fot. AKPA

scena z: Katarzyna Warnke, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Katarzyna Warnke, SK:, , fot. Baranowski/AKPA