Księżna Kate i książę William, którzy doczekali się trójki dzieci, chyba jak wszyscy rodzice starają się jednakowo traktować swoje potomstwo. Mimo to najstarszy z ich synów, George, powoli zaczyna sobie uświadamiać, że jest nieco inaczej traktowany niż jego młodsza siostra i młodszy brat. Dlaczego?

Książę George do urodzinowego portretu pozował w zniszczonej koszulce? Internauci dostrzegli ten szczegół

Książę George lepiej traktowany od rodzeństwa?

O tym, że 7-letni George zaczyna zauważać pewne zmiany, opowiedziała w rozmowie z „Daily Mail” królewska komentatorka Katie Nicholl. Ponoć rodzina już zaczyna powoli uświadamiać mu, że w przyszłości obejmie tron, a jego życie będzie wyglądało inaczej niż życie Charlotte i Louisa.

On jednak już teraz widzi, że czasem ma inne zajęcia niż jego rodzeństwo. Książę George bardzo często jako jedyny z rodzeństwa towarzyszy na spotkaniach z prababcią, królową Elżbietą II i dziadkiem Karolem, np. bierze udział w sesjach fotograficznych z nimi i ojcem lub pod koniec ubiegłego roku wziął udział w świątecznym nagraniu, podczas którego w towarzystwie Elżbiety, Karola i Williama przygotowywał pudding.

Książę George obraził się na młodszego brata, księcia Louisa – Kate ujawniła przyczynę

Książę William i Kate rozpieszczają dzieci?

Wiadomo, że skoro George jest w kolejce do tronu, to nieuniknione jest, że w pewnych kwestiach będzie inaczej traktowany. Kate i William chcą zatem, by chociaż na co dzień był wychowywany, jak 5-letnia Charlotte i 2-letni Louis.

Katie Nicholl wspomniała, że ponoć kiedy William i Harry byli mali, starszy z braci był znacznie lepiej traktowany, np. podczas wizyty u babci to straszy z braci zawsze miał prawo jako pierwszy sięgać po oferowane mu smakołyki. To ponoć niezbyt dobrze wpłynęło na Williama, który już od dziecka miał przejmować się swoją przyszłością i tym, że będzie podejmować niezwykle ważne decyzje. Dlatego wraz z żoną podjęli decyzję, że nie będą rozpieszczać żadnego z dzieci i każde z nich, w miarę możliwości, będzie traktowane tak samo.

ZOBACZ TEŻ:

Ukazał się portret następców brytyjskiego tronu! Już widać, że książę George sprawdzi się świetnie na TRONIE

Książę George był NIEMIŁY wobec księżniczki Charlotte. Książę William zareagował

książę William, książę George, królowa Elżbieta II, książę Karol na świątecznym spotkaniu

książę William, książę George, królowa Elżbieta II, książę Karol/fot. FORUM

książę William, książę George, królowa Elżbieta II, książę Karol na świątecznym spotkaniu

książę William, książę George, królowa Elżbieta II, książę Karol/fot. FORUM

Kate i William z dziećmi

Kate i William z dziećmi/fot. FORUM

ksieżniczka Charlotte i książę George stroją miny

ksieżniczka Charlotte i książę George/fot. FORUM

książę George i księżniczka Charlotte

książę George i księżniczka Charlotte/fot. FORUM