O życiu Kate Middleton, zanim jeszcze została księżną wiemy niewiele. Do mediów wciąż trafiają informacje, które zdradzają jak księżna żyła przed poślubieniem księcia Williama.

Dzieci Kate Middleton bardzo nie lubią Meghan Markle. Unikają jej jak ognia!

Księżna jako nastolatka chodziła do prestiżowej szkoły Downe House. Szkoła nie należała do najtańszych, za rok płacono dwadzieścia dwa tysiące funtów. Okazuje się, że Kate Middleton wcale nie miała w niej lekko.

Księżna Kate chodziła do żeńskiej szkoły i nie była lubiana przez rówieśniczki. Została ofiarą klasową.

Wszystko dlatego, że dobrze się uczyła, angażowała się w dodatkowe projekty i była jedną z najlepszych zawodniczek w szkolnej drużynie. Jak wiadomo dziewczynki w tym wieku potrafią się zachowywać okrutnie i nękały księżną:

Książę William zdradzał Kate Middleton? Szokujące informacje wyszły na jaw

To była świetna szkoła, ale trzeba było umieć walczyć o swoje. Kate została klasową ofiarą – mówi uczennica, która znała Kate w książce „Kate. Księżna Cambridge”.

Księżna była dobrze wychowana, rodzice wpoili w nią sztywne zasady i ciężko było jej znaleźć bratnią duszę wśród koleżanek:

 Strasznie ją nękano. Wyglądała chudo, blado i miała bardzo mało pewności siebie – tłumaczy jedna z uczennic szkoły dla  „Daily Mail”

Przez wielu takie zachowania są bagatelizowane, jednak bycie ofiarą klasową wywołuje ogromne piętno na psychice młodej osoby. Takie sytuacje od razu powinny być zgłaszane odpowiedniej osobie: psychologowi szkolnemu, pedagogowi, wychowawcy, czy rodzicowi. 

Heads Together event at County Hall and London Eye
Księżna Kate i książe William
Duke and Duchess of Cambridge's Official Visit to Cyprus
BRITAIN-LONDON-TROOPING THE COLOUR