Wyszło na jaw, że Kelly Clarkson (38 l.) i jej mąż mieli wiele problemów w związku. Teraz media za oceanem informują, że wokalistka pop’u rozstaje się z Brandonem Blackstockiem (43 l.). Kelly już złożyła pozew o rozwód i nie widzi sensu, by dalej walczyć o związek. Na światło dzienne wyszły szokujące szczegóły z ich małżeństwa. Nie działo się i nich za dobrze.

Kelly Clarkson schudła dwadzieścia kilogramów. Zobaczcie jej zdjęcie

Kelly Clarkson złożyła pozew o rozwód

Kelly Clarkson wyszła za mąż za Brandona w październiku 2013 roku. Para doczekała się dwójki dzieci – w 2014 roku na świat przyszła ich córka, River Rose a dwa lata później urodził się syn, Remington Alexander Blackstock. Para również wychowywała wspólnie dzieci Brandona z poprzednio małżeństwa.

Z zewnątrz ich małżeństwo wyglądało idealnie, ale jak wiadomo – nie ma idealnych związków. Trzeba przyznać, że czas wspólnie spędzony na kwarantannie zdemaskował wiele problemów w związkach. Kelly i jej mężowi nie udało się dojść do porozumienia i zdecydowali, że najwyższa pora się rozejść.

Osoba z bliskiego toczenia pary w rozmowie z Life & Style zdradziła, że Clarkson od dawna nie dogadywała się z mężem.

Kelly Clarkson z mężem.

Kelly Clarkson z mężem. Fot.Forum/Backgrid USA.

Szokujące kulisy związku Kelly Clarkson i Brandona Blackstocka

Jak udało się ustalić portalowi, 4 czerwca Kelly złożyła pozew o rozwód z Brandonem. Wokalistka w dokumentach sądowych podała jako powód rozwodu „różnice nie do pogodzenia”.

Para na przestrzeni lat spędzonych wspólnie oddalała się od siebie, a okres kwarantanny z powodu koronawirusa jedynie wzmożył ich problemy. Źródło w rozmowie z Life & Style podało, że Clarkson „wyładowała swoją frustrację” i „okropny nastrój” na Brandonie podczas kwarantanny, zmuszając go do „wyjścia z domu”. 

Źródło zdradziło, że Brandon starał się zachowywać spokój, zajmował się dwójką dzieci i przejął obowiązki domowe. Całą rodziną zaszyli się na swoim ranczo „Vintage Valley” w Montanie. Mimo to Kelly „nie mogła już znieść obecności męża”. 

Jeszcze w grudniu 2019 roku Kelly zapewniała w wywiadzie, że ona i jej mąż mają się bardzo dobrze. Zdradziła nawet w rozmowie, że z żadnym innym mężczyzną przed Brandonem nie miała tak satysfakcjonującego życia seksualnego – teraz wygląda na to, że ich związek się skończył.

Żadne z nich jak do tej pory oficjalnie nie potwierdziło informacji o rozwodzie.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Oto SEKRET diety Kelly Clarkson. Schudła tylko dzięki TEMU?

Mary-Kate Olsen rozwodzi się z mężem, Olivierem Sarkozym

Doda o kwarantannie z mężem. Będzie rozwód?

Kelly Clarkson z rodziną na ściance.

Kelly Clarkson z rodziną na ściance. Fot.Forum/Capital pictures.

Kelly Clarkson z mężem na imprezie branżowej.

Kelly Clarkson z mężem na imprezie branżowej. Fot.Forum/Capital pictures.

Kelly Clarkson przeszła ogromną metamorfozę. Gwiazda sporo schudła.

Kelly Clarkson przeszła ogromną metamorfozę. Gwiazda sporo schudła. Fot.Forum.