Doda ostatni miesiąc spędziła tylko i wyłącznie z mężem, Emilem Stępniem. Natomiast przez ostatni rok piosenkarka pokazywała znacznie mniej męża na swoich social-mediach, niż było to po ich ślubie. Natychmiast zrodziły się plotki, że para ma kryzys albo już nie są razem. Rabczewska szybko sprostowała plotki, że mąż zajmuje się zapowiedzianym filmem „Dziewczyny z Dubaju”. Z kolei artystka dużo koncertowała.

Doda o mężu

Doda pokazała, jak wygląda na KWARANTANNIE: bez make-upu, bez fryzury, w za dużych ciuchach…

Doda udzieliła wywiadu „Plejadzie”. W rozmowie z Marcinem Cejrowskim piosenkarka opowiedziała, jak wygląda ich wspólna kwarantanna i uspokoiła, że nie zamierzają się przez to rozstać:

Super, u mnie czy bym była na kwarantannie czy nie na kwarantannie, to i tak (red. miłość) byłaby taka sama. Też nie zamierzam się rozwodzić przez to, że przez trzydzieści dni byliśmy skazani na siebie. Kłóciliśmy się dwa razy częściej i godziliśmy się dwa razy częściej, więc chill. Kwarantanna zdemaskowała wiele rzeczy: toksyczne relacje. Po co się męczyć z kimś, skoro nie jesteś z nim w stanie wytrzymać 30 dni w jednym pokoju? – zastanawia się Doda.

Dodaje, że biednego męża nie wypuszczała przez miesiąc z domu, bo zaraziłby ją wszystkim, co przyniesie do domu.

Doda przeżywa, bo wchłonął się jej… botoks. Artystka w najbliższym czasie go nie uzupełni

Doda po nieudanym związku z Emilem Haidarem, poznała Emila Stępnia, który wzbudził jej zaufanie. Chcąc uniknąć plotek na swój temat, przez długi czas twierdziła, że są przyjaciółmi. Dwa lata temu na wiosnę pobrali się w Hiszpanii. O tym wydarzeniu poinformowała fanów po fakcie, za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przedstawiła również specjalny teledysk, w którym pokazała fragmenty wesela.