Bad Bunny i Kendall Jenner na randce? Właśnie takie plotki pojawiły się w mediach po tym, jak para została zauważona na koncercie Tylera, the Creator w Los Angeles.

Z okazji walentynek Kendall Jenner zaszalała topless

Kendall Jenner z nowym chłopakiem

Na ekskluzywnych zdjęciach i nagraniach uzyskanych przez Page Six, para została zauważona wsiadając do białego Bugatti Chiron wartego 3 miliony dolarów, tuż po koncercie w El Rey Theatre. Kendall Jenner nie mogła przestać się śmiać, siedząc na fotelu pasażera w drogim samochodzie swojego nowego chłopaka.

Modelka ubrana była na luzie, miała na sobie czarne spodnie, bluzę z kapturem i czarną czapkę z daszkiem. Tymczasem Bad Bunny ubrany był w czarne spodnie, białą koszulkę i białe buty marki Adidas.

To już kolejna wspólna randka pary. Niemal dwa tygodnie po tym, jak zostali zauważeni na Coachelli.

Kendall Jenner w kurtce za 34 TYSIĄCE ZŁOTYCH. Fani: „Kurtka w kształcie obwisłych cycków!” (ZDJĘCIA)

Para nie ukrywa swoich publicznych randek. W ubiegłym miesiącu zostali zauważeni „otwarcie całujący się” podczas kolacji w Los Angeles. Źródło powiedziało wtedy Us Weekly, że Kendall i Bad Bunny okazywali sobie dużo czułości w Sushi Fumi.

Nowy romans Kendall Jenner z muzykiem z Puerto Rico pojawił się kilka miesięcy po tym, jak rozstała się z Devinem Bookerem, z którym była przez dwa lata.