Kendall Jenner (25 l.) to jedyna z sióstr Kardashian-Jenner, która nie ma dziecka. Chcąc nie chcąc, spędza mnóstwo czasu wśród pociech swoich bliskich. W odcinku „KUWTK” zapewnia, że jest już gotowa, aby zostać mamą.

WOW! Kendall Jenner pokazała PIERWSZE zdjęcie z Devinem Bookerem

Kendall Jenner zostanie mamą?

Kendall Jenner robi ogromną karierę – jest modelką chodzącą po wybiegach znanych projektantów i nie musi brać udziału w skandalach, aby było o niej głośno. Pandemia sprawiła jednak, że musiała trochę zwolnić. Spędzała dużo czasu w domu. Zmieniły się jej priorytety?

W show widzimy, jak Kendall rozmawia z Khloe i ich przyjaciółką Maliką Haqq, która niedawno została mamą.

Myślę, że zaczęło mnie to uderzać, kiedy Kylie urodziła dziecko, a jedna z moich najlepszych przyjaciółek została mamą i jest w moim wieku. Jestem trochę zazdrosna. To normalne – wyznała.

Kendall Jenner i Hailey Bieber wracają z siłowni. Widać, że Kendall ostro trenuje!

Podczas kwarantanny zaczęła myśleć o zostaniu mamą.

Jestem jedyną osobą w mojej rodzinie, która nie ma dziecka. Podczas kwarantanny i siedzenia w domu, naturalnie, dość się nudzisz i zaczynasz myśleć o wielu rzeczach. Czasami po prostu widzę Stormi, True oraz Chicago bawiących się razem i… Bardzo chcę dzieci. Wkrótce.

Malika zapewniała Kendall, że jeszcze ma mnóstwo czasu. Jest supermodelką, podróżuje po świecie, a na macierzyństwo przyjdzie pora. Razem z Khloe postanowiły zrobić test i zostawiły jej pod opiekę 4-miesięcznego synka Maliki, Ace’a.

Nie wiem, czy kiedykolwiek opiekowałam się dzieckiem przez tak długi czas, ale jestem gotowa. Podejmuję wyzwanie. Zobaczymy co się stanie. Jestem trochę zdenerwowana, nie będę kłamać.

Poradziła sobie świetnie.

To dużo łatwiejsze niż myślałam. Przysięgam, mogłabym to robić dłużej (…) Dzień był szalony, ale Ace jest niesamowity. Spędziłam z nim tylko kilka godzin. Jestem pewna, że po kilku dniach byłoby inaczej, ale teraz czuje się jak… Chcę mieć dziecko!

Khloe Kardashian świętuje urodziny Tristana. Dodała romantyczny wpis i potwierdziła, że są RAZEM!

Khloe stwierdziła jednak, że opieka nad niemowlęciem jest łatwiejsza niż nad kilkuletnimi dziećmi. Dlatego Kendall zajęła się True, Chicago i Psalmem. Nadal jest pełna entuzjazmu…

Po małym zamieszaniu, w końcu położyliśmy wszystkich do łóżek i było właściwie w porządku. To była długa noc, ale czuję się bardzo szczęśliwa, że mogę zajmować się moimi siostrzenicami i siostrzeńcami. To doświadczenie zdecydowanie nie zniechęciło mnie do posiadania dzieci. Jeśli już, to mnie bardziej podekscytowało!

Nie będzie zwlekać z decyzją o macierzyństwie?

Kendall Jenner w obcisłym kombinezonie

Kendall Jenner w obcisłym kombinezonie podkreśliła swoje kształty. Fot.Forum.

Kendall Jenner w bikini na plaży.

Kendall Jenner w bikini na plaży. Fot.Forum/Mega Agency.

Kendall Jenner w obcisłej sukience i sandałach

Kendall Jenner/fot. FORUM