Khloe Kardashian (35 l.) od kiedy urodziła małą True wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Macierzyństwo służy celebrytce, która częściej pokazuje swoje ciało w podkreślających i obcisłych stylizacjach. Widać, że Khloe dobrze czuje się w swoim ciele. Nie tylko ona jest zadowolona z tego, jak wygląda. Tristan Thompson nie pozwala jej o osobie zapomnieć.

Khloe Kardashian świetnie wygląda w tej FRYZURZE. Odjęła jej lat (ZDJĘCIA)

Tristan Thompson nie poddaje się i próbuje odzyskać Koko

Khloe Kardashian postanowiła pokazać swoją sylwetkę w obcisłym body na Instagramie. Celebrytka udostępniła zdjęcie, na którym pozuje na trawie, trzymając długie włosy w ręce. Khloe przy okazji pochwaliła się długimi nogami. Fani nie mogli wyjść z podziwu nad kobiecą figurą celebrytki. W komentarzach posypały się słowa uznania.

Zdjęcie postanowił skomentować również były partner Koko, który nie należał do najwierniejszych osób, gdy był w związku z Kardashianką. Wygląda na to, że Tristan żałuje swojego zachowania i chce odzyskać Koko. Jednak Khloe może liczyć na wsparcie wiernych fanów, którzy ostrzegają Thompsona, aby trzymał się od niej z daleka.

Tristan skomentował najnowsze zdjęcie Kardashianki słowami: „WOW! DOSKONAŁOŚĆ! WOW

Wielbiciele Koko szybko zaczęli upominać Tristana w komentarzach, i zwracali uwagę, że „jest już za późno” na odzyskanie celebrytki. Khloe wydaje się być w dobrych stosunkach z Tristanem. Rozstali się w lutym, po tym jak koszykarz został przyłapany na całowaniu najlepszej przyjaciółki Kylie Jenner, Jordyn Woods.

Seksowna Khloe Kardashian w białym body:

View this post on Instagram

♥ Good American ♥

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Khloe Kardashian Tristan Thompson

Fot.Instagram/khloekardashian

Jak myślicie, kiedy Tristan da sobie spokój?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kto byłby IDEALNYM partnerem dla Khloe Kardashian? Sprawdziliśmy to

Jak Khloe Kardashian zareagowała na zaręczyny byłego męża, Lamara Odoma?

Khloe Kardashian z twarzą napuchniętą bardziej niż zwykle, pokazała się w wygodnym dresie