Mija już rok od urodzenia córeczki Khloe Kardashian i Tristana Thompsona. Tuż przed porodem, wyszło na jaw, że ukochany partner zdradza Khloe. Celebrytka nie miała wtedy lekko, zbliżało się rozwiązanie, a w mediach niezłomna ilość artykułów na temat zdrad Tristana.

Mimo to, Khloe postanowiła wybaczyć koszykarzowi. Para bez wyjaśnień wróciła do siebie, nazywając swoją córeczkę True.

Rodzina nadal nie może zaakceptować tego związku.

Szyja ŻYRAFY, nogi PAJĄKA – największe wpadki Kardashianek z Photoshopem

Wygląda na to, że Khloe bardzo stara się stworzyć normalny związek z Tristanem, któremu nie śpieszy się z zaręczynami. Nie jest bowiem zainteresowany stabilizacją. Nic więc dziwnego, że Khloe ma z tego powodu stany depresyjne.

Widać to na przykład po jej publikowanych treściach w sieci. Teksty zamieszczane na Instagramie są przepełnione nostalgią i rozterkami. Co więcej, przez rok nie opublikowała żadnego zdjęcia z Tristanem. Przed ciążą i w czasie trwania ciąży, co drugie zdjęcie Khloe było z partnerem.

Co się stało z pupą Khloe Kardashian? Tak wygląda bez photoshopa!

Tym razem Kardashianka zamieściła poezje artystki – Bianki Sparacino. Wiersz zatytułowany „Bratnia dusza”. Według autorki bratnia dusza, to osoba, która uzupełnia drugą osobę, ale trudno ją pojąć. Khloe najwyraźniej bardzo utożsamia się z wierszem.

Internauci są zaniepokojeni stanem Kardashianki. Niedawno wyszło na jaw, że również Kourtney pokłóciła się z Khloe, prawdopodobnie z powodu Tristana. Więcej na ten temat KILK.

Khloe ma załamanie nerwowe? Wszyscy się martwią, a Tristan ją lekceważy

Khloe ma załamanie nerwowe? Wszyscy się martwią, a Tristan ją lekceważy
Khloe ma załamanie nerwowe? Wszyscy się martwią, a Tristan ją lekceważy