Po miesiącach kontrowersji Kim Cattrall powraca do telewizji w nowym serialu. W internecie właśnie pojawiła się zapowiedź spinoffu słynnego serialu „Jak poznałem waszą matkę” – „Jak poznała waszego ojca”. Kim występuje w roli głównej postaci, która z perspektywy czasu opowiada o swoich perypetiach z facetami.

Kim Cattrall wciela się w nową, ekscytującą rolę!

Spinoff kolejnego kultowego serialu

„Młodą” Kim Cattrall w gra Hilary Duff. Nowy sitcom będzie opowiadał historię Sophie i momentu, w którym poznała swojego przyszłego męża. Kim będzie opowiadać w tle historię swojemu synowi. Zasada ta sama, co z „Jak poznałem waszą matkę”, który doczekał się aż 9 sezonów.

Cattrall rozpoczyna prawie dwuminutowy zwiastun siedząc na kanapie i mówiąc: „Oto historia tego, jak poznałam twojego ojca. Ciężko było żyć chwilą w 2022 roku. Zawsze było inne miejsce, w którym możesz być. Ktoś, z kim możesz być”.

Będzie hit?

Serial „Jak poznałam waszego ojca” to historia, która przenosi nas z powrotem do roku 2021, w którym [młoda] Sophie grana przez Hilary Duff i jej zgrana paczka przyjaciół są w momencie swojego życia, gdzie zastanawiają się, kim są, czego chcą i jak się zakochać w dobie aplikacji randkowych.

Jest szansa, że Samantha Jones powróci w 2. sezonie

Obok Kim Cattrall i Hilary Duff na ekranie zobaczymy Christophera Lowella, Francię Raisę, Toma Ainsley’a, Tien Tran, Suraja Sharmę i Josha Pecka.

Wiem, że to może zabrzmieć szaleńczo, ale w tym roku byłam na 87 randkach z Tindera. Naprawdę trudno jest kogoś poznać, nawiązać kontakt i poczuć się łatwov – słyszymy komentarz Sophie.

Jak oceniacie potencjał serialu? Czy Kim Cattrall podjęła dobrą decyzję odchodząc z kontynuacji „Seksu w wielkim mieście?

„Seks w wielkim mieście” bez Samanthy. Podano oficjalną przyczynę, dlaczego jej zabraknie

Fot. FOX / Planet / Forum

Kim Catrall

Kim Cattrall Fot. Forum

kim-cattrall-2