Fani zastanawiają się nad najnowszymi wyborami modowymi guru stylu rapera i jego małżonki. Zadają w sieci pytanie, „Co on z nią robi?!”

TAK Kanye West wystylizował swoją „żonę” na wspólne nabożeństwo

Kanye West (46 l.) i jego „żona”, Bianca Censori (28 l.), zwrócili na siebie uwagę, gdy we wtorek pojawili się w KFC w Los Angeles. Kanye West zdecydował się na swój nowy strój codzienny, składający się z czarnej koszulki Vetements „Polizei” z ochraniaczami futbolisty na ramiona i skarpetkami z gumową podeszwą. Zaś Bianca Censori wybrała jeszcze bardziej odważny zestaw.

Projektantka miała na sobie dopasowaną czarną koszulkę z parą przezroczystych rajstop i… niczym więcej. Bez bielizny i butów.

Bianca Censori chodzi po Los Angeles w samych rajstopach

To nie pierwszy raz, kiedy ta dwójka, która „pobrała się” podczas niewiążącej prawnie ceremonii w styczniu tego, zdziwiła wszystkich swoimi dziwacznymi modowymi wyborami. Na początku tego miesiąca para udała się na mszę do kościoła, mając na sobie równie zwariowane stroje.

Kanye West chodzi w legginsach, fani skonsternowani

Tymczasem źródła niedawno powiedziały Us Weekly, że Kanye West, który jest znany z ubierania swoich partnerek, „Czuje, że w końcu spotkał kogoś, kto naprawdę go rozumie”. A jakie jest wasze zdanie na temat ich ostatnich wyborów stylizacyjnych?

Fot. Bianca Censori-West, North West, Credit line: ShotbyNYP / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum