Niedawno świat obiegła informacja, że w związku z interwencją bliskich Bianki Censori (28 l.), ta zostawiła niestabilnego Kanye Westa (48 l.). Zaś muzyk po rozstaniu skupił się na tworzeniu nowej muzyki w luksusowym namiocie na dubajskiej pustyni. 

Bianca Censori zakrywa goły biust poduszką

Jednak w sieci pojawiły się filmy i zdjęcia, gdy szczęśliwa para bawiła się w hotelu Royal Atlantis z Chrisem Brownem, Ty Dolla $ign i innymi gwiazdami. Następnie para była widziana, gdy bawi się z Szefem luksusowego Nobu. A Kanye West nawet oddał… mu swoje buty, ściągając je z własnych stóp.

Bianca Censori jak egipska bogini

Kanye West wciąż mając wpływ na swoją żonę, tym razem postawiła na look inspirowany… starożytnością. Bianca Censori, która od kilku miesięcy pokazuje swoje piękne ciało na ulicach Europy i aktualnie Bliskiego Wschodu, miała na sobie skąpą górę od bikini i spódnicę z charakterystyczną szarfą z przodu.

„Królewskie” reguły według, których musi żyć Bianca Censori

Kanye West, który stworzyl Yeezy, a także pomógł Kim Kardashian stać się ikoną mody, od lat lansuje trendy. A marki na całym świecie inspirują się jego projektami. Teraz Kanye zainspirował się starożytnością. Co będzie dalej?

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: