Kim Kardashian wie co zrobić, by nie schodzić z pierwszych stron. Jej występ na MET Gala w sukience, którą nosiła Marilyn Monroe jest komentowany na całym świecie. Teraz okazuje się, że to nie jedyna rzecz tej wielkiej gwiazdy, którą Kim ma tylko dla siebie. Teraz ma także jej włosy!

Kim Kardashian śpi z puklem włosów Marilyn Monroe

41-latka, zanim założyła kultową sukienkę zmarłej gwiazdy, otrzymała pukiel włosów Monroe z siedziby Ripley’s Believe It or Not Museum w Orlando na Florydzie.

Met Gala 2022: Zachwycająca Kim Kardashian w sukni Marilyn Monroe, Irina Shayk pomyliła imprezy, a Lizzo nareszcie ubrana

„Och, mój Boże, dosłownie zrobię jakieś szalone voodoo by połączyć się z nią” – zażartowała Kardashian. „To jest dla mnie takie wyjątkowe. Dziękuję bardzo. To jest takie fajne. Wow, śpię z tym każdej nocy”.

Dyrektor generalna SKIMS wzięła udział w największej imprezie modowej  w zaprojektowanej przez Boba Mackie sukience, którą miała na sobie Monroe, kiedy śpiewała „Happy Birthday Mr. President” Johnowi F. Kennedy’emu w 1962 roku.

Kim Kardashian zrzuciła 8 kg, by zmieścić się w sukienkę Marilyn Monroe wartą 5 milionów dolarów

Choć wydawało się, że sukienka leży na niej jak ulał, okazuje się, że żeby ją założyć musiała przejść na drakońską dietę ograniczając węglowodany i cukier do zera. Celebrytka ujawniła, że w ciągu trzech tygodni schudła 8 kilogramów.