Świat (nawet jeśli nie chce się do tego przyznać), z niecierpliwością czeka na rozwój sytuacji. Kto będzie następnym wybrankiem Kim Kardashian, a kogo następnego uwiedzie Pete Davidson. Wiadomo jedno, Kim jest otwarta na nowe romanse. Tak przynajmniej donoszą bliskie rodzinie Kardashianek osoby.

Szok. Kim Kardashian wspiera Kanye Westa w tej kwestii

Kilka tygodni po tym, jak pojawiły się wiadomości, że Kim i Pete Davidson zerwali ze sobą, źródło donosi, że Kim powiedziała, że ​​jest gotowa na ponowne umawianie się na randki, a nawet, „pyta, z kim powinna się umówić w następnej kolejności”.

Według doniesień Kim „ma wiele opcji”, dodając, że „wszyscy jej przyjaciele nieustannie próbują ją zeswatać”.

Kogo wybierze Kim Kardashian?

Kim wyznała, że ​​jest gotowa na randkę z kimś starszym, ale musi to być właściwa osoba, która rozumie jej życie […] Ona nie chce teraz narażać swojej wolności […] Kim lubi umawiać się na randki i jest zdecydowanie otwarta na ponowną relację – donoszą amerykańskie media.

Kim miała ataki paniki po rozstaniu z Kanye Westem

Kim i Pete rozstali się po 9 upojnych miesiącach wspólnego życia. Niestety ich napięte grafiki nie pozwoliły im spędzać wystarczająco dużo czasu sobą.

Dla przypomnienia: Kim Kardashian była żoną Damona Thomasa od 2000 do 2004 roku, Krisa Humphriesa od 2011 do 2013 roku i Kanye Westa przez 7 lat, zanim ogłosiła rozstanie w 2021 roku.

Kim Kardashian Fot. TPG / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kim Kardashian. fot. Forum

Kim Kardashian Fot. Clint Brewer Photography. / BACKGRID / Backgrid USA / Forum