Kinga Rusin (49 l.) w odpowiedzi na liczne spekulacje na temat tego, czy wyjechała z Polski w cieplejsze klimaty razem z Markiem Kujawą postanowiła opublikować zdjęcie, na którym pozuje z ukochanym na jachcie. Dziennikarka w typowy dla siebie sposób pozdrowiła osoby rozsiewające plotki. Co napisała?

Kinga Rusin w stroju kąpielowym zdradza, że przeprowadziła się na wyspę

Kinga Rusin reaguje na plotki

Kinga Rusin jakiś czas temu zrobiła sobie dłuższą przerwę od Instagrama. Gdy wróciła, poinformowała fanów, że przeprowadziła się na rajską wyspę, ale nie chciała zdradzić dokładnej lokalizacji. Pojawiły się spekulacje, że dziennikarka wypoczywa na jednej z wysp na Malediwach, ale Kinga zdementowała te plotki.

Kinga Rusin WYPROWADZIŁA się z Warszawy. Zdradziła, gdzie teraz jest jej dom

Dziennikarka od połowy listopada pracuje zdalnie na małej wyspie. Plotkowano, że Rusin przebywa tam w towarzystwie swojej mamy, z którą spędziła święta – ale brakuje jej partnera życiowego, Marka Kujawy z którym Rusin związana jest od 11 lat.

Kinga postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości. W odpowiedzi na jeden z artykułów zamieszczonych na portalu plotkarskim opublikowała na Instagramie zdjęcie w towarzystwie ukochanego. Wspólnie relaksowali się na jachcie przy lampce szampana.

„Pozdrawiamy” niedzielnie z „naszej” maleńkiej wysepki na Oceanie Indyjskim wszystkich „życzliwych” (w tym jeden portal), próbujących udowodnić, że nas tu nie ma razem od jesieni i publikujących jakieś dziwne zdjęcia robione z ukrycia. Pijemy „wasze zdrowie”.

Jesteśmy w tym przepięknym i spokojnym miejscu z Markiem od połowy listopada, pracujemy razem zdalnie dla naszej firmy kosmetycznej Pat&Rub, miejsce też nie nazywa się tak, jak podajecie. Może przesłać nasze bilety? Skoro nie zrobiliśmy Insta Story z samolotu jak niektórzy i nie relacjonujemy każdego dnia – zaczęła Kinga.

Kinga Rusin z ukochanym na jachcie

Dziennikarka zdystansowała się od mediów społecznościowych i nie chce zdradzać, w jakim miejscu się zatrzymała.

Serdecznie pozdrawiamy wszystkich przesympatycznych, kulturalnych i dyskretnych rodaków, których często spotykamy w czasie naszych wypraw i którym zawsze mówimy „dzień dobry”. Nie pozdrawiamy cebulaków próbujących robić zdjęcia z ukrycia i sprzedających je plotkarskim portalom – dodała.

W komentarzach fani nie szczędzili komplementów w stronę Kingi Rusin i jej ukochanego. Dziennikarka tego dnia miała na sobie zwiewne kimono w granatowym kolorze i okulary przeciwsłoneczne.

  • Tak trzeba żyć.

  • Pięknie wyglądacie.

  • Cudownie.

  • Najpiękniejsza para.

  • Ale romantycznie.

  • Cudowni jak zwykle.

  • Jesteście super – czytamy.

Ładna z nich para?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kinga Rusin chwali amerykańskich dziennikarzy: „Takie dziennikarstwo kocham i takie dziennikarstwo zwyciężyło”

Kinga Rusin zdobyła się na wielki gest. Żadna gwiazda tak nie pomogła strajkującym

Elegancka Kinga Rusin zachwyca wakacyjnymi stylówkami: „Klasa, szyk i wolność”