W sierpniu Kinga Rusin pożegnała się z programem „Dzień Dobry TVN”. Od tamtego czasu coraz rzadziej można zobaczyć dziennikarkę. Paparazzi nie spotykają jej pod studiem stacji, fotoreporterzy nie robią jej zdjęć na ściankach, rzadko też widać Kingę Rusin widać na ulicach Warszawy.

Kinga Rusin wzięła potajemny ŚLUB? Niedawno świętowała 10. rocznicę związku

Kinga Rusin wyprowadziła się z Warszawy

Jak się okazuje, to dlatego że dziennikarka kilka miesięcy temu podjęła ważną decyzję i od jakiegoś czasu mieszka poza Warszawą, z dala od zgiełku wielkiego miasta. Wyjaśniła, co spowodowało, że zdecydowała się przeprowadzić.

Nie mieszkam w Warszawie od marca. Chyba każdy, kto miał możliwość uciec w lockdownie z miasta, to zrobił. Łatwiej znosić pandemię, mając dookoła tylko naturę – zdradziła w rozmowie z „Party”.

Kinga Rusin do ekipy Wiadomości TVP: Wy żałosne, kłamliwe kreatury!

Plotki mówiły, że Rusin wraz z partnerem, Markiem Kujawą, zamieszkali w Gałkowie,  gdzie znajduje się stadnina Karoliny Ferenstein-Kraśko. Dziennikarka zdementowała te doniesienia i zdradziła, gdzie teraz jest jej dom.

Nie mieszkam w Gałkowie. Nie wiem, skąd się biorą te dziwne informacje. Ulokowaliśmy się na północnym wschodzie Polski, wśród jezior i pagórków. Praca zdalna nie jest dla nas niczym nowym – dodała Rusin.

Według ustaleń magazynu „Party”, dziennikarka wraz z partnerem mieszkają Mazurach Garbatych i to właśnie stamtąd pracuję i zarządzają marką kosmetyczną Pat & Rub.

ZOBACZ TEŻ:

Kalczyńska zdradza powód odejścia Rusin z „Dzień Dobry TVN”. „To nie do końca jej odpowiadało”

Elegancka Kinga Rusin zachwyca wakacyjnymi stylówkami: „Klasa, szyk i wolność”

Kinga Rusin z psem

Kinga Rusin/fot. AKPA

Kinga Rusin na ściance

Kinga Rusin/fot. AKPA