Anna i Robert Lewandowscy doczekali się dwóch córek – Klary i Laury. Przez lata trenerka bardzo chroniła prywatność swoich dzieci i nigdy nie publikowała twarzy dziewczynek, mimo że chętnie pokazywała scenki z życia codziennego rodziny. Internauci często śmiali się, pisząc: „słynne dzieci bez twarzy”.

Anna Lewandowska pokazała Klarę idącą do przedszkola. Odprowadza ją Robert

Klara Lewandowska kończy 5 lat

Anna Lewandowska od jakiegoś czasu coraz odważniej pokazuje wizerunek córek w mediach społecznościowych. Teraz z okazji 5 urodzin Klary razem z Robertem opublikowali zdjęcia wykonane tuż po porodzie.

Anna Lewandowska chwali się zajęciami Klary. Fani: „daj jej DZIECIŃSTWO!”

Na zdjęciu trenerki widzimy, że leży jeszcze na łóżku szpitalnym i trzyma córeczkę w różowym kocyku tuż po jej przyjściu na świat:

Nigdy nie zapomnimy, kiedy po raz pierwszy trzymaliśmy Cię w ramionach. Byłaś taka malutka! Klara z okazji 5 urodzin! Kochamy Cię! Moja Calineczka – napisała Anna Lewandowska na Instagramie.

Robert Lewandowski także udostępnił pierwsze zdjęcie z najstarszą córeczką na Instagramie, na którym Klara smacznie śpi na klatce piersiowej taty. Dodał też ten sam opis, co Ania.

Anna Lewandowska Fot. GJL / Gtres Online / Forum

Anna Lewandowska pokazała TWARZ Klary i swoje zdjęcie z dzieciństwa! Podobne?

fot. Instagram: annalewandowskahpba

Ania Lewandowska ubrała już z dziewczynkami choinkę. Klara już jest TAKA wysoka!

Anna Lewandowska, fot. Instagram: annalewandowskahpba