Klaudia Halejcio od jakiegoś czasu jest w nowym związku, a nowego partnera pokazała na zdjęciach ze wspólnego wypadu na Zakynthos. To tam świętowali 30. urodziny aktorki. Dotychczas nie było wiadomo, jak ma na imię ukochany Klaudii, ani czym się zajmuje. Teraz celebrytka zdradziła o nim nieco informacji.

Klaudia Halejcio została zapytana o ciążę. „To już 3 miesiąc”

Klaudia Halejcio opowiedziała o nowym partnerze

Aktorka w rozmowie z magazynem „Party” zdradziła, że ona i Oskar poznali się przez wspólnego znajomego. Jej partner jest biznesmenem i działa w branży internetowej i być może wkrótce dowiemy się o nim czegoś więcej, bo jak zapowiedziała Halejcio, mają wspólne plany biznesowe.

To prawda, pojawił się w moim życiu ktoś dla mnie ważny. Ma na imię Oskar. Znajomi żartują, że mogę już kończyć karierę aktorską, bo już swojego Oscara zdobyłam. Chociaż to tak naprawdę to on zdobył mnie. Poznaliśmy się przez wspólnego znajomego. Oskar jest biznesmenem i z dużym powodzeniem działa w branży internetowej.  Więcej nie zdradzę, ale pewnie wkrótce dowiecie się więcej, bo mamy również wspólne plany biznesowe – powiedziała w rozmowie z magazynem „Party”.

Macie pomysły nad czym mogą pracować?

ZOBACZ TEŻ:

Klaudia Halejcio na zmysłowej fotografii. Pokazała się NAGO

Kiedy i jak Aneta Zając poznała nowego PARTNERA? „Świetnie rokuje na wspólną przyszłość”

Klaudia Halejcio na evencie

Klaudia Halejcio/fot. AKPA

Klaudia Halecjio w połyskującej mini

Klaudia Halecjio/fot. AKPA