Team X jest projektem założonym przez Stuu Burton’a, w którym wzięli udział: Marcin Dubiel, Julia Kostera, Lexy Chaplin i Kacper Blonsky. Cała ekipa zamieszkała w wielkiej willi w Konstancinie-Jeziornej.

Lexy Chaplin odeszła z Team X

Marcin Dubiel w końcu o tym, jak wygląda atmosfera w DOMU X: „Wróciłem podłamany z Afryki, Stuart wylądował w szpitalu”

Niestety projekt po kilku miesiącach zaczął się sypać. Najpierw Kacper Blonsky postanowił pożegnać się z ekipą. Na jego miejsce przyszedł Michał Gała znany z programu Top model, który już po 2 miesiącach zrezygnował z uczestniczenia w projekcie.

Teraz okazuje się, że z Teamu X odchodzi Lexy Chaplin. Fani podejrzewali już wcześniej, że youtuberka zrezygnowała z projektu, po tym, jak po raz kolejny pokłóciła się z Marcinem Dubielem i wyjechała na święta Wielkanocne do rodzinnego domu. Po miesiącu, kiedy jeszcze nie wróciła do podwarszawskiej willi, obserwatorzy zaczęli się domyślać…

Kacper Blonsky ze łzami w oczach o tym dlaczego odszedł z Team X

Dzisiaj na instastory oficjalnie poinformowała fanów, że odeszła z teamu:

Niektórzy z Was już podejrzewają, ale chciałam to oficjalnie powiedzieć: Odchodzę z „Teamu X”. Na początku chcę bardzo podziękować Stuartowi, że wziął mnie do tego projektu. Będę Ci wdzięczna do końca życia. Odchodzę, bo ostatnio się nie czułam tam najlepiej. Mój rozdział tam się po prostu skończył… Coś się kończy, coś zaczyna. Trzymam kciuki za „Team X”, żebyście się dalej rozwijali, żeby była dobra atmosfera… I to nie jest tak, że w momencie jak pojechałam do domu, to odłączyłam się od teamu. Dopiero będąc w domu, stwierdziłam, że tak będzie lepiej dla wszystkich, jeśli odejdę – powiedziała Lexy.

Dodała, że jeszcze nie wie co dalej, ale oddaję to wszystko w ręce Boga i Co ma być, to będzie…

Dziewczyna Stuu o ODEJŚCIU Michała Gały z Teamu X: „Źle się z tym czuje, bo ja tę osobę znalazłam”

Team x. Fot. Instagram

Team x. Fot. Instagram

Team x. Fot. Instagram

Team x. Fot. Instagram

Team x. Fot. Instagram

Team x. Fot. Instagram

Team x. Fot. Instagram

Team x. Fot. Instagram

Team x. Fot. Instagram

Team x. Fot. Instagram