Michał Gała po udziale w programie „Top Model” wybił się nie jako model, a influencer. Zwracał na siebie uwagę przede wszystkim swoim poczuciem humoru i dystansem do siebie.

Dlaczego Michał Gała nie jest w Team X?

Gała był na tyle barwną postacią w Internecie, że zaproponowano mu wziąć udział w projekcie  „Team X” – założonym przez Stuu Burton’a. Poza nim w projekcie biorą udział: Marcin Dubiel, Julia Kostera i Lexy Chaplin. Na początku był jeszcze Kacper Błoński, ale zrezygnował.

Uczestnik „Top Model” nie zagościł za długo w Team X, bo już po dwóch miesiącach przestał pojawiać się na filmikach ekipy. Natomiast od tego czasu nikt z Domu X nie chce się wypowiedzieć na temat Michała Gały, mimo że fani bardzo często dopytują, czy będzie jeszcze występować z nimi na YouTubie.

TYLKO U NAS. Marcin Dubiel na Instagramie jest w LA, a w rzeczywistości w Warszawie. Czy to SOBOWTÓR? (WIDEO)

Wczoraj dziewczyna Stuarta – Agata Fąk odpowiadała na pytania fanów na swoim Instagramie. Przyznała, że dostaje bardzo dużo wiadomości odnośnie do tego, kto jest w teamie. Tłumaczy, że nie jest osobą zobowiązaną, żeby o tym wszystkim opowiedzieć mimo to, kontynuuje…

To zupełnie inaczej wygląda, niż sobie wyobrażacie. Stuart nikogo nie wywalił, nic strasznego się nie dzieje, nikt nie zmuszał tych osób, tylko po prostu same podjęły taką decyzję. Niestety niektóre osoby sprawiły dużą przykrość, a niektóre tak wyszło… Kto chciał, ten został – tłumaczy Agata.

View this post on Instagram

Family christmas photo 🎄@teamxsklep

A post shared by AGATA FĄK (@fagataaa) on

Chodzi oczywiście o Kacpra Błońskiego i Michała Gałę. Influencerka zdecydowała się więcej opowiedzieć o uczestniku „Top Model” chociaż nie mówi wprost, że chodzi o niego.

Stuart jest za dobrą osobą, żeby opowiadać o tym, co się działo. Ja się boję, że on sobie tego nie życzy, bo to jego team, ale jak widzę, jak mój chłopak cierpi, obrywa, to mi serduszko pęka. Jest mi też generalnie bardzo przykro, bo jedną osobę ja znalazłam, wyczaiłam tę osobę. Stwierdziłam, że ma super charakter, że się bardzo nada. Dostaje też dużą szansę, bo brał w czymś innym udział i zazwyczaj po takich programach, ludzie umierają w social-mediach. Na początku jest o nich głośno, a potem wszystko się kończy – zdradza dziewczyna Stuu.

To on teraz rządzi Internetem. Kacper Blonsky POTWIERDZIŁ związek z Julią Kosterą!

Dalej opowiada, że Stuart ma swoją agencję i wszyscy mają z nią podpisaną umowę i ona też, bo uważa, że to jest sprawiedliwe, jeżeli ktoś cię promuje, daje zasięgi i stwarza w social-mediach – mimo że jest dziewczyną Stuarta.

A ta osoba po prostu odeszła nie podpisując umowy. Zebrała sobie te zasięgi i teraz działa na własną rękę, bo powiedziała, że nie zamierza nic robić w świecie influencerów, a tak naprawdę robi na własną rękę. Według mnie jest to bardzo niesprawiedliwe, ja się źle czuje z tym, bo ja tę osobę znalazłam i myślałam, że jest super osobą – przyznaje Agata.

Dodaje, że Stuart jest za dobry, a jej może się oberwać za to, że trochę zdradziła, jak wyglądało to za kulisami, ale uważa, że fani są winni wytłumaczenia.