Wojciech Kurowski to wieloletni prezes Optima Development. Zasłynął nie tylko w świecie biznesowym, ale również w mediach społecznościowych i show-biznesie.

Andziaks chwali się nowym uśmiechem! Fani: „Coś jest nie tak w tych zębach” (FOTO)

Kolejny skandal ojczyma Andziaks!

Prywatnie jest ojczymem słynnej influencerki Andziaks. Jednak nie tylko ten fakt miał wpływ na jego rosnącą rozpoznawalność w mediach. Po rozstaniu z mamą Andziaks, sławę zdobył dzięki pokazywaniu swojego luksusowego życia w internecie, a także związku z dużo młodszą partnerką, Julią Kuśmierek. Różnica wieku między zakochanymi sięgała niemal 50 lat. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu.

Andziaks wygrzewa się z ojczymem w Dubaju. Święta w luksusie….

Choć przedsiębiorca nigdy nie ukrywał swojego bogactwa i lubił pokazywać fanom swoje dobra materialne, nigdy nie mówił o problemach związanych z jego firmą. Okazało się jednak, że Optima Development borykała się z poważnymi trudnościami finansowymi.

Fani oburzeni wyborem Andziaks! „Ludzie naprawdę bogaci nie oblepiają się metkami”

Jak przekazuje „Puls Biznesu” obligatariusze spółki bezskutecznie czekali na zwrot zainwestowanych ponad 55 mln zł w projekty deweloperskie. Wszelkie próby restrukturyzacji firmy Wojciecha Kurowskiego nie przyniosły oczekiwanych efektów, co wymusiło ogłoszenie upadłości. Na ten moment musiało być to jedyne rozwiązanie, by wierzyciele odzyskali swoje zainwestowane środki.

Zobowiązania ODP to bowiem co najmniej 57,8 mln zł. To kwota wynikająca z ostatniego wniosku restrukturyzacyjnego (Optima podejmowała kilka nieskutecznych prób restrukturyzacji), która — zdaniem wierzycieli — m.in. ze względu na bałagan w księgach spółki zapewne jest niedoszacowana” — przekazuje „Puls Biznesu”.

Wojciech Kurowski, Andziaks; IG/andziaks

IG/kurowski_wojtek

IG/kurowski_wojtek

IG/kurowski_wojtek

IG/kurowski_wojtekIG/kurowski_wojtek

IG/kurowski_wojtek

IG/kurowski_wojtek