Książę Harry (35 l.) i Meghan Markle (38 l.) odeszli od rodziny królewskiej, czym żył cały świat na początku tego roku. Pałac Buckingham wraz z królową Elżbietą zakazali Harry’emu i Meghan używania nazwy Sussex Royal, tłumacząc to tym – że wraz z odejściem od rodziny królewskiej oddali również królewskie tytuły. Książę Harry postanowił sprzeciwić się babci i wystawić ich więź na próbę.

Książę Harry już znalazł nową pracę? Podobno negocjuje warunki zatrudnienia

Książę Harry kłóci się z Królową Elżbietą o nazwę „Sussex Royal”

Królowa Elżbieta i Książę Harry na przestrzeni lat zbudowali naprawdę wartościową więź. Mimo, że Elżbieta nie jest typową babcią bardzo lubiła spędzać czas z Harry’m i przepełniała ją duma, gdy jej wnuczek dostał się do Armii Brytyjskiej. Ostatnimi czasy kontakty między nimi uległy oziębieniu, a wszystko wskazuje na to, że może być jeszcze gorzej. Harry sprzeciwia się decyzji królowej.

ZASKAKUJĄCA tradycja Meghan Markle, której przestrzega w swoje urodziny

Mówi się, że Sussex’owie zupełnie nie zgadzają się z decyzją królowej, która odmówiła im prawa do używania nazwy Sussex Royal, twierdząc, że monarchini nie ma „jurysdykcji” nad słowem „królewski”.

Ups! Królowa KRZYŻUJE PLANY Meghan i Harry’ego; nie zarobią milionów na swojej MARCE?

Meghan i Harry planowali po odejściu od rodziny królewskiej monetyzować swoją markę Sussex Royal – jednak i tutaj Królowa Elżbieta utarła im nosa. Para zastrzegła nazwę jako znak towarowy, mało tego planują otworzyć fundację o nazwie Sussex Royal. Jak zamierzają przekonać Elżbietę do zmiany zdania? Nie wiadomo.

Wiadomo jednak, że przez ten konflikt kontakty pomiędzy Harry’m a Królową ulegną pogorszeniu.

Gorączkowa reakcja Harry’ego i Meghan wywołała krytykę ze strony królewskiej świty. Tom Bower, biograf księcia Karola, wypowiedział się o parze w nieprzychylny sposób:

Komentarz cuchnie złośliwą furią. Obawiam się, że będzie gorzej.

Meghan Markle Książę Harry

Fot.Forum/Mega Agency

Najbliższa rodzina i dziadkowie nie mają wyboru, muszą pozwolić im odejść – obserwować, jak popełniają błędy, i uczą się dorosłego życia. Jednak w mediach możemy wyczytać, że opinia publiczna również nie jest zadowolona z tego, jak Harry postanowił załatwić sprawę ze swoją babcią.

Królowa Elżbieta

Myślicie, że Meghan ma nad nim aż taki wypływ?

Oficjalnie Meghan i Harry przestaną reprezentować królową 31 marca.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Królowa Elżbieta tego nie wytrzyma! Przed pałacem pojawił się autokar z wizerunkiem księcia Andrzeja

Meghan Markle spodziewa się DZIECKA? Zrobiła to samo, co podczas pierwszej CIĄŻY

Meghan Markle już ma w NOSIE dress code! Pokazuje DEKOLT, włosy zostawia na LUZIE (ZDJĘCIA)