Książę Andrzej latem ubiegłego roku stał się największym skandalem Pałacu Buckingham. Oskarżono go o spanie z 17-letnią wówczas Virginią, która była przetrzymywana na rajskiej wyspie przez przyjaciela księcia – Jeffreya Epsteina. Virginia oskarżyła księcia i jego kolegów o stręczycielstwo i wykorzystywanie seksualne.

Afera z udziałem księcia Andrzeja

Teraz Gloria Allred – prawniczka reprezentująca pięć ofiar w sprawie Jeffreya Epsteina wysłała żółty amerykański autobus szkolny pod Pałac Buckingham – na pojeździe wywieszono plakat z wizerunkiem księcia Andrzeja.

Jeśli zobaczysz tego mężczyznę, to poproś go, aby zadzwonił do FBI i odpowiedział na ich pytania.

Szkolny autobus jeździł po centrum Londynu, aby wywrzeć presję na księciu Yorku i złożył zeznania dotyczące przyjaźni z miliarderem, pedofilem Jeffreyem Epsteinem – został znaleziony martwy w swojej celi w amerykańskim więzieniu w sierpniu 2019 roku, kiedy czekał na zarzuty handlu nieletnimi.

Książę Andrzej nie będzie już sprawował obowiązków dla rodziny królewskiej. Wszystko po kontrowersyjnym wywiadzie

Akcja autobusowa miała miejsce po tym, jak nowojorski adwokat, Geoffrey Berman powiedział, że książę Andrzej nie nawiązał żadnego kontaktu z władzami amerykańskimi.

Książę Andrzej nie przyznaje się do zarzutów. Zapewnia, że w tym czasie, kiedy miałby zgwałcić Virginę, zajmował się córkami, Beatryczą i Eugenią. Z kolei oficer, który pracował w tym dniu (w nocy z 10 na 11 marca 2001 roku) w Pałacu Buckingham uważa, że książę Andrzej wrócił zdenerwowany i krzyczał na pracowników, że się ociągali.

Ślub księżniczki Beatrice odbędzie się w pałacu Buckingham! Została nową ulubienicą Królowej?

Doug Seeburg / News Licensing / Forum

James Whatling / Mega Agency / Forum

RPE / MEGA / Mega Agency / Forum