Kourtney Kardashian atakuje KIM?! “Nie byłam zaproszona”
Kilka dni temu na Instagramie Kim Kardashian pojawiły się zdjęcia roznegliżowanej celebrytki, na której ciele bitą śmietaną napisano nazwę nazwę promowanej przez nią firmy kosmetycznej. Wszystko wskazuje na to, że Kourtney nie przypadły do gustu fotografie opublikowane przez jej siostrę.
Kim Kardashian pokazuje brzuch wysmarowany BITĄ ŚMIETANĄ. Apetyczna?
Kourtney atakuje Kim?
Oprócz zdjęcia Kim, promocji marki towarzyszyła sesja zdjęciowa, w której wzięły udział trzy siostry: Kendall, Kylie i Kim. Z jakiegoś powodu zapomniano natomiast o Kourtney i Khloe.
Kourtney postanowiła przypomnieć światu i siostrom, że również potrafi rozbierać się przed obiektywem. W związku z tym zapozowała do zdjęcia we własnej garderobie. Miała na sobie bardzo skąpe bikini, które krojem nawiązywało do kostiumów sióstr biorących udział w sesji. Za plecami Kourtney można zauważyć torbę z logo SKIMS, czym celebrytka wyraźnie dała do zrozumienia, o które zdjęcie chodzi.
Kourtney Kardashian i Travis Barker na kolacji. TRZYMALI się za ręce
Skoro nie byłam zaproszona na siostrzaną sesję – napisała Kourtney.
Kim i Kourtney Kardashian w BIKINI na plaży bez żadnego retuszu (ZDJĘCIA)
Myślicie, że rzeczywiście została pominięta, czy to zaplanowany zabieg marketingowy?


ma nieladna twarz i jest bardzo niska. nic specjalnego. a w poscie to zapewne zazartowala tylko ludzie nie kumaja.
Since w tym kontekście tłumaczymy “jakoże” nie “odkąd”. Nigdy nie tłumaczymy dosłownie tylko oddajemy sens. Dziękuję za uwagę
Kourtney wiecznie naburmuszona kobieta , ma pretensje do reszty o wszystko ale sama tak na prawdę nie robi nic !
Skoro a nie odkąd… żenada 🤦🏼♀️🤣 nie sądziłam ze są jeszcze takie tempaki na świecie które angielskiego w takiej podstawie jak opisy zdjęć na insta nie ogarniają 🤣 ale to musi być ciężkie życie 🤣🤣🤣 rozumiem hiszpański czy francuski żeby mieć problem ale ANGIELSKI? 🤣🤣🤣