Kourtney Kardashian korzysta z letniego słońca w czasie ciąży! Gwiazda reality show i jej koleżanka, znana osobowość TikToka, ubrane w dopasowane kolorostycznie bikini, spędziły niedawno pełen słońca dzień przy basenie.

Kourtney Kardashian pokazuje rosnący brzuch

W poniedziałkowy wieczór 44-letnia Kourtney Kardashian opublikowała serię zdjęć, na których relaksują się nad basenem, razem z 22-letnią gwiazdą TikToka, Addison Rae.

Już wiadomo jak będzie się nazywać synek Kourtney Kardashian i Travisa Barkera

Na zdjęciach można zobaczyć, jak Rae żartobliwie dotyka brzuszka ciężarnej Kardashianki. Następnie para pozuje do zdjęcia, a przyszła mama czwórki dzieci leży na leżaku i się opala.

Ostatnie zdjęcie pokazuje Rae, która zalotnie spogląda w obiektyw, podczas gdy Kourtney trzyma swój ciążowy brzuszek w tle. Dzień wcześniej gwiazda „The Kardashians” podzieliła się z fanami kulisami swojej imprezy związanej z ujawnieniem płci dziecka po tym, jak ogłosiła 17 czerwca, że spodziewa się kolejnego dziecka.

Kourtney Kardashian jest w ciąży! TAK ogłosiła to Travisowi Barkerowi

Kardashianka jest również matką 10-letniej Penelope i synów: 8-letniego Reigna i 13-letniego Masona, których wspólnie wychowuje z byłym partnerem Scottem Disickiem. Barker jest ojcem trojga dzieci ze swoją byłą żoną Shanną Moakler.

@addisonre

♬ CUFF IT (WETTER REMIX)

Los Angeles, CA – orum

West Hollywood, CA –  Forum