Królowa Elżbieta II i książę Karol namawiali Meghan Markle, by poleciała do Stanów Zjednoczonych, by naprawić wciąż głośny spór z ojcem. A tak przynajmniej wynika z najnowszej książki – „Zemsta: Meghan, Harry i wojna między Windsorami”, autorstwa brytyjskiego dziennikarza Toma Bowera.

HAHA! Tak królowa skomentowała nieobecność Meghan na pogrzebie męża

Pisarz opowiada, jak Karol i królowa zorganizowali telekonferencję kilka tygodni po ślubie Harry’ego i Meghan w maju 2018 roku, aby spróbować naprawić zawstydzający spór z Thomasem Marklem. Ostatecznie Meghan odmówiła wykonania prośby starszych członków rodziny królewskiej.

Spór ojca z córką, a może córki z ojcem?

Thomas Markle, obecnie 77-letni, powiedział, że nie pojawił się na ślubie, ponieważ wstydził się wystawiać zdjęcia paparazzi, jak twierdzi Bower.

Meghan Markle ma nowy przydomek, sąsiedzi w Kalifornii też się naśmiewają

Emerytowany hollywoodzki reżyser oświetlenia również skrytykował rodzinę królewską w kilku wywiadach, twierdząc, że nie ma możliwości skontaktowania się z córką i obawia się, że umrze, zanim porozmawia z nią ponownie. Twierdzenia jej ojca zaprzeczały wyjaśnieniom Meghan, że był zbyt chory, by polecieć na ślub, pisze Bower.

Nigdy tak naprawdę nie rozumiał jej ani tego, czego chciała – pisze Bower o księciu Karolu i jego relacji z Meghan Markle.

Thomas Markle, ojciec Meghan Markle

Thomas Markle, ojciec Meghan Markle fot. Backgrid USA / Forum

Thomas Markle z córką fot, Forum

Meghan Markle, książę Harry, fot. Agencja Forum

Meghan Markle, książę Harry, fot. Agencja Forum