Maja Plich od kiedy wyszła za Krzysztofa Rutkowskiego zmieniła nazwisko na Instagramie na brzmiące bardziej światowo – Rutkowski. Świeżo upieczona żona zniknęła na jakiś czas z mediów. Para musiała zmierzyć się z kilkoma głośnymi skandalami, jak wtedy, gdy wyszedł na jaw romans Rutkowskiego z byłą Wodzianką. Ich związek miał wiele wzlotów i upadków, ale udało im się wyjść na prostą.

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich wzięli ślub; detektyw zaśpiewał dla żony (ZDJĘCIA)

Maja Plich usuwa tajemniczy tatuaż

Maja Plich jakiś czas temu została mamą, urodziła syna. Ojcem jest oczywiście jej mąż – Krzysztof Rutkowski. Kobieta na swoim Instagramie postanowiła podzielić się drastyczną fotografią kawałka skóry, na którym widać blizny powstałe po próbach usunięcia tatuażu. Jak wiadomo nie należy to do bezbolesnych czynności. Laserowe usuwanie wiąże się z dużym bólem a później mogą pojawić się różne komplikacje, powstałe podczas procesu gojenia.

Maja od jakiegoś czasu próbowała usunąć tatuaż. Jak widać, nie jest to takie proste jak jego zrobienie. Zastanawia nas, co takiego Plich postanowiła wymazać ze swojej skóry? Musiało to przywoływać niemiłe wspomnienia, bo Plich jest bardzo zmotywowana, żeby pozbyć się rysunku ze skóry.

Maja Plich-Rutkowski

Fot.Instagram/majaplich

Plich i Rutkowski spotykali się jakiś czas, ale dopiero po ośmiu latach sformalizowali swój związek. Pobrali się w pałacu w Rozalinie pod Warszawą. Ślub i wesele były zorganizowane z dużą pompą –  impreza miała kosztować aż milion złotych. Razem z nimi świętowało aż dwustu gości, a panna młoda miała podobno aż pięć kreacji.

Maja Plich Krzysztof Rutkowski

Fot.Instagram/detektywkrzysztofrutkowski

A Wy zdecydowalibyście się na laserowe usuwanie tatuażu?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Maja Plich, partnerka Krzysztofa Rutkowskiego pokazała ciążowy BRZUCH

Krzysztof Rutkowski PRZEPRASZA za romans z Wodzianką: Mam słabość do kobiet

Krzysztof Rutkowski bierze ślub! Maja Plich wybrała kreację za 100 TYS. ZŁOTYCH

Krzysztof Rutkowski Maja Plich

Krzysztof Rutkowski partnerka, Maja Plich 2017-05-29

Krzysztof Rutkowski Maja Plich

scena z: Krzysztof Rutkowski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Krzysztof Rutkowski Maja Plich

scena z: Krzysztof Rutkowski, Maja Plich, SK:, , fot. AKPA/AKPA