Książę George, Louis i Charlotte wzięli udział we wspólnym wywiadzie. Ależ oni wyrośli!

Księżna Kate (38 l.) stara się sumiennie wypełniać królewskie obowiązki, jednak na większości spotkań pojawia się bez dzieci. Książę George, Louis i księżniczka Charlotte rosną jak na drożdżach. Królewskie rodzeństwo po raz pierwszy wystąpiło we wspólnym wywiadzie. Co powiedzieli? Okazało się, że mają wyjątkowe zainteresowania.

Księżna Kate spotkała się ze skautami. Te spodnie jeszcze bardziej podkreśliły jej chudziutkie nóżki

Książę Georgie z rodzeństwem w wywiadzie

Dzieci z rodziny królewskiej są uwielbiane przez media, chociaż nie pojawiają się tak często na publicznych wystąpieniach, jak ich rodzice. Na twitterowym profilu księcia i księżnej Cambridge pojawiło się wideo, na którym po raz pierwszy wystąpiła ich cała trójka pociech. Książę George wraz z rodzeństwem zadali pytania znanemu brytyjskiemu biologowi. O co zapytali?

Dlaczego księżna Kate tak ubiera swoje dzieci?

Książę George, Louis i Charlotte po raz pierwszy pojawili się we wspólnym wywiadzie. Teraz można zauważyć, jak bardzo wyrośli. Okazało się, że dzieci mają wyjątkowe zainteresowania.

Księżniczka Charlotte bardzo lubi pająki. Najstarszy z rodzeństwa, książę George ma 7 lat i postanowił zapytać biologa, jakie zwierzę według niego wymrze w następnej kolejności?

Dzieci Kate i Williama na ogół są bardzo grzeczne, jednak jak wszystkie inne osoby w ich wieku czasami lubią nabroić. Księżniczka Charlotte jest bardzo podobna do swojej babci, Królowej Elżbiety. Gdy dziewczynka zadawała swoje pytanie, nie można było nie zauważyć zawadiackiego błysku w jej oku.

Surowa mama! Zobaczcie, czego księżna Kate ZABRONIŁA dzieciom

Książę George, Louis i Charlotte wystąpili w wywiadzie.
Książę George, Louis i Charlotte wystąpili w wywiadzie. Fot.Twitter/ The Duke and Duchess of Cambridge.

Księżna Kate i książę William poświęcają dużo czasu na wychowanie dzieci. George i Charlotte uczą się w najlepszej szkole, w której od najmłodszych lat mogą rozwijać swoje pasje.

Trzeba przyznać, że bardzo szybko rosną.

Podobni do rodziców?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Promienna Księżna Kate w spodniach z sieciówki i TRAMPKACH spotyka się z innymi rodzicami (FOTO)

Księżna Kate wzięła sobie do serca RADY internautów. Tym razem pokazała się w letniej stylizacji na czasie

Księżna Kate umie uspokoić dzieci TYMI SŁOWAMI, gdy występują publicznie

 
Książę William i Księżna Kate z dziećmi na oficjalnym wystąpieniu.
Książę William z Księżną Kate i dziećmi, fot.Forum/BACKGRID UK.
Księżna Kate w doskonałym humorze na spotkaniu z poddanymi.
Księżna Kate, fot.Forum/Backgrid UK.

 

Książę William trzyma na rękach zapłakanego Louisa.
Książę William trzyma na rękach zapłakanego Louisa, fot.Forum.
 
Nikola Siwik

Nikola Siwik - Redaktor

Nikola - dzień zaczyna od przejrzenia Instagrama i wypicia ciepłej wody z cytryną. W show biznesie kręci ją
to, że wszystko tak szybko się zmienia. Miłośniczka świadomej i naturalnej pielęgnacji, gadżetów urodowych, oraz projektów DIY. Prowadzi autorski cykl "Pielęgnacyjne środy", w którym pisze o ulubionych kosmetykach gwiazd. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

5 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Witam, ostatnio na onet mówili o kobiecie, która zrzuciła powyżej 10 kilogramów w dwa miesiące korzystając z diety Anusi (najlepiej poczytać w Google). Spożywała jakieś posiłki z niskim IG, błonnik, stewię oraz coś tam poza tym. Jeżeli ktokolwiek z czytających tutaj ma jakieś doświadczenie odnośnie tej diety – proszę o swoje odczucia. Z góry dziękuję bardzo. Pozdrawiam serdecznie.

Louis może wyrosnąć na niezłego przystojniaka…

Babcia Charlotte i jej braci to nieżyjąca księżna Diana, a królowa Elżbieta II jest ich prababcią

Cześć, jakiś czas temu na onet było o dziewczynie, która schudła przeszło 10 kilo w 2 miesiące stosując dietę Anusi (najlepiej poczytać w google). Jadła jakieś produkty z niskim IG, stewię, błonnik oraz coś tam chyba jeszcze. Jeżeli ktoś z was tutaj ma doświadczenie dotyczące tej diety – proszę o jakieś porady. Z góry dzięki. pozdrawiam ;).

Królowa Elżbieta to prababcia, nie babcia