O konflikcie księżnej Kate i księżnej Meghan od dawna krążą plotki – ostatnio pojawiła się jednak inna wersja wydarzeń. Tak naprawdę to między księciem Williamem i księciem Harrym ma być prawdziwy spór. Bracia nie dogadują się.

Książę William zdradził Kate Middleton? Meghan Markle wypowiedziała OBRZYDLIWE słowa do zdradzonej żony

Oliwy do ognia dodał fakt, że przed ślubem Harry’ego, William doradził mu, aby się tak nie spieszył. On jednak nie posłuchał go i dość szybko oświadczył się wybrance.

Książę Harry i książę William dziwnie zachowywali się na świątecznym nabożeństwie

Książę William na wielkanocnym nabożeństwie pojawił się ze swoją żoną, Harry był sam – Meghan jest w zaawansowanej ciąży (a może nawet już urodziła). Na zdjęciach i nagraniach nie widać, żeby bracia ze sobą rozmawiali. Zachowują dystans. Harry wymieniał uprzejmości z kuzynami: Mike’iem i Zarą Tindall, a nawet z księżną Kate, tylko nie z Williamem.

Informatorzy również donoszą, że nie rozmawiali w drodze do kościoła.

Zobaczcie niżej nagranie sprzed budynku.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Harry is there! 👀 A very interesting video for a lot of reasons! So Harry attended his first Easter Service in years at St George’s Chapel, he hasn’t attended since he was a child so what a lovely surprise! Easter Sunday falls on the Queen’s birthday this year so that can explain his decision to attend 🎂. He arrived alongside Peter Philips (Princess Anne’s son) and his wife Autumn who is Canadian 🇬🇧 🇨🇦. A heavily pregnant Meghan is probably at home resting at Frogmore Cottage with her mum (who reportedly arrived on Tuesday) . . My video edit: I merged videos together. . . . #duchessofsussex #meghanmarkle #princeharry #katemiddleton #britishroyalfamily #duchessofcambridge #royalfamily #royals #wedding #queen #queenelizabeth

Post udostępniony przez Meghan (@_duchess_of_sussex)

Kłótnia księcia Williama i księcia Harry’ego

Kłótnia Meghan i Kate ma być tak naprawdę tylko przykrywką dla tego, co dzieje się między braćmi.

Tak książę William ZRUJNOWAŁ miesiąc miodowy księżnej Meghan i księcia Harry’ego

Nick Bullen, który od prawie 20 lat tworzy programy o brytyjskiej rodzinie królewskiej i od ośmiu lat ściśle współpracuje z księciem Karolem, powiedział:

Ludzie nie chcą myśleć o kłótni między nimi. Wydaje się, że dwaj bracia, którzy wcześnie stracili matkę, są bardzo blisko. Konflikt między księżnymi jest o wiele bardziej atrakcyjny dla mediów. (…) Książę Karol i królowa Elżbieta ciężko pracują, aby Harry i William znów się dogadywali.

ZOBACZ TAKŻE:

Książę William nie powita na świecie dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego. Wszystko przez konflikt?

Kate Middleton płakała, gdy usłyszała TE słowa. Książę William BARDZO się zmienił

William OSTRZEGAŁ Harry’ego przed Meghan: Od tego czasu jest źle

 

księżna Kate Middleton Wielkanoc 2019
Książę Harry