Księżna Meghan i książę Harry niedawno odwiedzili Afrykę – to tam na jedno ze spotkań wzięli swojego małego synka – Archiego Harrisona, który zrobił prawdziwą furorę. Jest uroczym dzieckiem! Powstał film z podróży pary, na którym został uchwycony uroczy moment.

Konflikt Williama i Harry’ego się potwierdził. Na dworze królewskim ZAMĘT

Książę Harry zajmuje się Archiem

W dokumencie „Harry and Meghan: An African Journey”, księżna rozmawiała z dziennikarzem Tomem Bradbym. Fani rodziny królewskiej zwrócili uwagę jednak na to, co dzieje się w tle. W budynku za oknem widać księcia Harry’ego, który zajmuje się synkiem, trzyma go na rękach i kołysze.

Meghan mówi coś ważnego, ale nie mogę oderwać wzroku od duetu w lewym rogu… Harry i Archie.

Książę Harry kołysze mini wersję siebie! Kocham to! – komentują internauci.

Meghan zdradziła, że Harry świetnie sobie radzi z byciem ojcem, co widać na załączonym obrazku. Archie zresztą jest bardzo grzeczny.

Archie zachowywał się doskonale podczas pierwszego, oficjalnego wystąpienia. Stale chichotał, kiedy wchodził do pomieszczenia trzymany na rękach mamy, słychać było okrzyk podniecenia, obyło się bez łez. Był niezwykle uroczy, bardzo słodki i niesamowicie zrelaksowany. Jeśli przeszkadzały mu kamery, to na pewno tego nie pokazał – komentowała Katie Nicholl, ekspertka od rodziny królewskiej.

ZOBACZ TAKŻE:

Meghan Markle odważnie pokazuje brzuszek po ciąży. Nie jest jej łatwo wrócić do formy

Meghan Markle ZDRADZIŁA jak pieszczotliwie nazywa małego Archiego!

Meghan Markle, książę Harry i ich syn Archie widziani, jak jedzą lunch w TANIM pubie!

 

 

Meghan i Harry z Archiem fot. Forum/REUTERS

Meghan i Harry z Archiem fot. Forum/REUTERS