Meghan Markle (39 l.) jako księżna i matka budzi ogromne kontrowersje. Każde jej poczytanie jest szeroko komentowane przez opinię publiczną. Z pewnością Księżna czuje, że musi być ostrożna we wszystkim co robi. Jedni zarzucają jej, że doskonale potrafi manipulować otoczeniem, ocieplając swój wizerunek.

Meghan Markle sprzeciwi się Królowej co do jej ULUBIONEJ tradycji

Meghan Markle ociepla swój wizerunek i je w tanim pubie z rodziną

Księżna Meghan wraz z całą rodziną była widziana na lunchu w lokalnym i TANIM pubie, w którym średnie ceny posiłków nie przekraczają 15 funtów. Jak podaje portal The Sun, Książę wraz z Meghan i trzymiesięcznym synem Archiem spędzili dwie godziny  w The Rose and Crown we wsi Winkfield w Berkshire. 

Książę Harry podobno wypił kilka litrów piwa do posiłku, a Meghan grzecznie sączyła tylko wodę. Na lunchu pewien biznesmen wraz z partnerką rozpoznali książęcą parę i zdradzili The Sun, czym zajmowali się podczas lunchu.

Siedzieli przy stole z, jak przypuszczam, prywatną sekretarką. Meghan przez większość czasu tuliła Archiego. Mały chłopiec był bardzo spokojny. Nie słyszałem, żeby płakał, w tym czasie, kiedy tam byłem. Żaden inny klient ich nie rozpoznał. Personel wyraźnie wiedział, kim są, ale utrzymywał niski poziom obsługi –  powiedział The Sun mężczyzna.

Ich wizyta w pubie nastąpiła po tym, jak Kate Middleton i książę William zostali sfotografowani podczas dwóch lotów zwykłymi liniami lotniczymi, wraz z dziećmi w drodze na coroczne wakacje w Balmoral z Królową.

Meghan i Harry zostali ostatnio zaatakowani przez brytyjskie tabloidy za lot prywatnym odrzutowcem podczas wakacji na Ibizie i w Nicei. Elton John, który gościł Meghan i Harry’ego w Nicei, był jednym z celebrytów, którzy bronili poczynania pary.

Meghan Markle

Meghan Markle, Księżna Sussex. Fot.Forum/MegaAgency.

Księżna Meghan odwiedziła studio NBC  w Nowym Jorku. Fot.Forum/MegaAgency.

Meghan Markle zauważona na lotnisku w Vancouver, Canada. Fot.Forum/MegaAgency.

Myślicie, że Meghan Markle ociepla swój wizerunek?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Meghan Markle obchodzi dzisiaj urodziny! Książę Harry zrobił księżnej niespodziankę (ZDJĘCIE)

Meghan Markle NIE ŚLEDZI na Instagramie ani księżnej Kate, ani księcia Williama

OMG! Meghan Markle ma swoją linię ubrań (ZDJĘCIA)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

I am deeply distressed by today’s distorted and malicious account in the press surrounding the Duke and Duchess of Sussex’s private stay at my home in Nice last week. Prince Harry’s Mother, Diana Princess Of Wales was one of my dearest friends. I feel a profound sense of obligation to protect Harry and his family from the unnecessary press intrusion that contributed to Diana’s untimely death. After a hectic year continuing their hard work and dedication to charity, David and I wanted the young family to have a private holiday inside the safety and tranquility of our home. To maintain a high level of much-needed protection, we provided them with a private jet flight. To support Prince Harry’s commitment to the environment, we ensured their flight was carbon neutral, by making the appropriate contribution to Carbon Footprint™ I highly respect and applaud both Harry and Meghan’s commitment to charity and I’m calling on the press to cease these relentless and untrue assassinations on their character that are spuriously crafted on an almost daily basis.

Post udostępniony przez Elton John (@eltonjohn)

Sonda

poll-violet

Meghan Markle źle trzyma dwumiesięcznego syna?

1

Dobrze! ludzie się czepiają

2

Tragicznie trzyma syna - zrobi mu krzywdę

3

Nie jest źle, ale mogłabym go lepiej trzymać