Teraz, gdy książę Harry (35 l.) i Meghan Markle ogłosili, że wycofują się ze swoich królewskich ról, wielu zastanawia się, co para zrobi, aby zarobić pieniądze. Pozostawili za sobą obowiązki królewskie i życie na świeczniku, w zamian za większą prywatność i niezależność finansową. 

Harry przyleciał do Kanady. TANIMI liniami lotniczymi

Wymarzona praca księcia Harry’ego

Bycie członkiem rodziny królewskiej może być wycieńczające. Nie tylko przez wszędzie podążających fotoreporterów, ale również przez twarde reguły panujące na królewskim dworze. Księżna Meghan niestety nie poradziła sobie z ogromną presją i postanowiła odejść w cień. Razem z nią oczywiście jej mąż – Książę Harry.

Książę Harry zabiera GŁOS. Tłumaczy, dlaczego razem z Meghan odchodzą z rodziny

Meghan ma już plany na to, jak na nowo rozkręcić swoją karierę. Przed wejściem do rodziny królewskiej była aktorką. Kto wie, być może już niebawem zobaczymy ją na wielkim ekranie. Harry natomiast to chodząca zagadka, jednak osoba z bliskiego otoczenia księcia zdradziła jednemu z tabloidów, jaka praca byłaby spełnieniem marzeń księcia.

Książę żywi sekretne pragnienie bardziej „przyziemnej” pracy, chociaż na jakiś czas. W końcu nie jest to pierwszy raz, kiedy rozważa całkowite porzucenie życia w świetle reflektorów. W przeszłości również zastanawiał się nad tym, czy bycie członkiem rodziny królewskiej jest dla niego. 

Dziennikarka Rebecca English, która po raz pierwszy spotkała Harry’ego w Południowej Afryce w 2006 roku, zdradziła, że książę często rozmawiał z nią o tym, że chce zacząć od nowa.

Chciałbym po prostu pracować jako przewodnik, wiesz? Iść do buszu i być sobą, mieć kontakt z naturą – pisze dla Daily Mail dziennikarka, cytując samego Harry’ego.

Biorąc pod uwagę życie wśród paparazzi czy szalejącego tłumu  – rozumiemy potrzebę księcia, aby zachować większą prywatność i chociaż na jakiś czas poczuć się normalnie i anonimowo.

Książę Harry

Fot.Forum/Reuters

Chcielibyście wybrać się na wycieczkę krajoznawczą, której przewodnikiem byłby ex książę Wielkiej Brytanii?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Książę Harry zabiera GŁOS. Tłumaczy, dlaczego razem z Meghan odchodzą z rodziny

Z OSTATNIEJ CHWILI! Książę Harry i książę William wydali specjalne OŚWIADCZENIE

Książę Harry CHCIAŁ porozmawiać z Królową, ale nie został WPUSZCZONY przez dworzan

Sonda

poll-violet
1

TAK - skoro nie chcą żyć zgodnie z zasadami rodziny, nie powinni być jej członkami. Królowa powinna odciąć ich od pieniędzy - niech pokażą, na co ich stać

2

Królowa powinna zachować klasę i pozwolić żyć tak, jak chcą. Nie powinna zrywać relacji ani odcinać wnuka i jego rodziny od dochodów

Książę Harry

Fot.Forum/Arthur Edwards/News Licensing

Książę Harry

Fot.Forum/Arthur Edwards/News Licensing