Książę Harry (35 l.) i Meghan Markle (38 l.) nie schodzą z języków, pomimo decyzji odcięcia się od rodziny królewskiej. Para chce prowadzić normalne życie i mieć więcej swobody. Wyszło na jaw, że Harry zmaga się z pewnym problemem, który jest dosyć powszechny jeżeli chodzi o męskich członków rodziny królewskiej. Mowa o włosach.

Książę Harry pozwał tabloid i PRZEGRAŁ sprawę w sądzie!

Książę Harry panicznie boi się, że zostanie łysy

Brytyjskie media podają, że Książę Harry od kiedy związał się z Meghan Markle traci włosy na potęgę. Wśród mężczyzn z rodziny królewskiej jest to powszechny problem. Książę Karol praktycznie nie ma włosów, na łysienie androgenowe cierpi również Książę William. Wszystko wskazuje na to, że problem ten dotknął również Harry’ego. Genetyki nie oszuka.

Już niedługo zobaczymy Meghan Markle w nowej produkcji? Wszystko na to wskazuje!

Na czubku głowy Harry’ego bez problemu można zauważyć przerzedzające się włosy. Jest to jego największy kompleks i dlatego postanowił z tym walczyć. Książę jakiś czas temu, gdy on i Meghan byli pełnoprawnymi członkami rodziny królewskiej – był regularnie widywany w renomowanej klinice leczenia łysienia w Londynie. Najprawdopodobniej teraz będzie musiał poszukać nowego miejsca w Kanadzie, gdzie przeprowadził się z rodziną.

Oczywiście Meghan, jak przystało na wspierającą żonę pragnie szczęścia Harry’ego. Chce, by Harry czuł się dobrze w swoim ciele.

Myślicie, że Książę Harry zdecyduje się na przeszczep włosów?

Książę Harry

Fot.Forum

Książę Harry

Fot.News Licensing / Forum

Księżna Kate Książę William

Fot.Zuma Press/Forum

pytanie

ZOBACZ WIĘCEJ:

Książę Harry otwarcie opowiedział o bólu, jaki czuł kiedy dowiedział się o śmierci matki

Brad Pitt żartuje sobie z Meghan Markle i Księcia Harry’ego na BAFTA 2020. Wiedzieliście, że ma takie poczucie humoru?

Książę William powiedział PIĘKNE słowa o swojej żonie i córce

Książę Harry Meghan Markle

Fot.Forum, Reuters

Księżna Kate Książę William

Fot.Forum

Książę William Księżna Kate

Fot.Mega Agency/Forum