Kiedy książę Harry ożenił się z Meghan Markle, jego życie zmieniło się o 180 stopni. Świeżo upieczona żona zajęła się między innymi niezdrowymi nawykami swego męża. Wprowadziła nowe zasady, dzieki którym Harry zrzucił zbędne kilogramy i poprawił formę.

Meghan Markle już ma w NOSIE dress code! Pokazuje DEKOLT, włosy zostawia na LUZIE (ZDJĘCIA)

Plotkowano, że Meghan zachęciła męża do przejścia na dietę wegetariańską. Harry przestał palić i odstawił używki, które przez lata bardzo lubił. Meghan, która lubi gotować i zanim została księżną chętnie eksperyemntowała w kuchni, zaczęła karmić męża na zdrowy sposób. Zamiast brytyjskich śniadań książę zaczął się zajadać awokado i pić zieloną herbatę.

Po odsunięciu się od dworu para sama decyduje o tym, co chce jeść. Meghan na pewno gotuje rodzinie, ale kiedy ma dużo pracy, rodzina wspiera się gotowym jedzeniem.

Ups! Królowa KRZYŻUJE PLANY Meghan i Harry’ego; nie zarobią milionów na swojej MARCE?

Wczoraj paparazzi podpatrywali księcia, gdy wychodził z jednej z restauracji w Toronto. Harry dzierżył w dłoniach torby z jedzeniem.

Ups! Królowa KRZYŻUJE PLANY Meghan i Harry’ego – nie zarobią milionów na swojej MARCE?

Wydaje się nam, czy książę schudł ostatnio jeszcze bardziej? Czy to stres, a może fit kuchnia żony? Jak sądzicie?

Victoria, CANADA – *PREMIUM-EXCLUSIVE*  Książę Harry sam robi zakupy! Mąż Meghan Markle kupował jedzenie na wynos, fot. Clint Brewer Photography / Flightrisk / Derek Shook / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot. Clint Brewer/Derek Shook/Flightrisk / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot. Clint Brewer/Derek Shook/Flightrisk / BACKGRID / Backgrid USA / Forum