Meghan Markle i książę Harry podjęli najbardziej zaskakującą decyzję od wyjścia z rodziny królewskiej. Mimo tego, że chcieli chronić swoją prywatność, postanowili, że udzielą wywiadu w telewizji w programie Oprah Winfrey. Cały Pałac Buckingham drżał na samą jego myśl. Miał powody?

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry udzielą wywiadu Oprah Winfrey. Reakcja rodziny królewskiej mówi wszystko

W nocy z niedzieli na poniedziałek emitowano wywiad w Stanach Zjednoczonych. Poruszyli wiele trudnych tematów, które często były wspominane w mediach.

Książę Harry przyznał, że gdyby nie Meghan, dalej byłby „więziony”, jak reszta jego rodziny:

Nie byłbym w stanie tego zrobić, ponieważ ja też byłem uwięziony. Nie widziałem wyjścia. Wiesz, byłem w potrzasku, choć sam nie zdawałem sobie z tego sprawy. Ale w pewnym momencie spotkałem Meg, a potem nasze światy zderzyły się w najbardziej zdumiewający sposób. Byłem uwięziony przez system, tak jak reszta mojej rodziny. Mój ojciec i brat wciąż są uwięzieni. Nie mogą odejść. Ogromnie im z tego powodu współczuję – wyznał Harry.

Oprah Winfrey zauważyła, że ​​Harry nie wygląda na nieszczęśliwego, wtedy książę wyznał, że mimo tysięcy zdjęć, na których się uśmiech, ściska dłonie i spotyka z ludźmi, to tak naprawdę nie cieszył się życiem królewskim.

Bliscy Meghan i Harry’ego mówią, co naprawdę mogło się zdarzyć w pałacu

Jeden z najczęściej poruszanych tematów w przestrzeni publicznej to czy książę Harry ma kontakt z księciem Karolem. Okazuje się, że tata nie odbiera od niego telefonów.

Jest dużo do przepracowania. Czuję się naprawdę zawiedziony, ponieważ przeszedł przez coś podobnego. Wie, jakie to uczucie. Zawsze będę go kochać, ale wydarzyło się wiele bólu. Nadal będę traktować jako jeden z moich priorytetów próbę uzdrowienia tego związku – tłumaczy.

Z kolei o Williamie powiedział tak:

Kocham Williama z całego serca. To mój brat. Razem przeszliśmy przez piekło. Ale jesteśmy na różnych ścieżkach. Ten związek jest przestrzenią. Czas, miejmy nadzieję, uleczy wszystko – ocenił Harry.

Jest już fragment wywiadu Meghan i Harry’ego u Oprah. Księżna z brzuszkiem wygląda przepięknie

Książę William, księżna Kate, książę Harry i księżna Meghan na balkonie

Książę William, księżna Kate, książę Harry i księżna Meghan na balkonie fot. The Mega Agency / Forum

Meghan Markle i Książę Harry na oficjalnym wystąpieniu.

Meghan Markle i Książę Harry na oficjalnym wystąpieniu. Fot.Forum/REUTERS.

Meghan Markle i Książę Harry

Meghan Markle i Książę Harry/fot. Forum