Po tygodniach spekulacji potwierdzono, że książę Harry  (38 l.) weźmie udział w koronacji króla Karola III. Jednak Meghan Markle do niego nie dołączy.

Pałac Buckingham ma przyjemność potwierdzić, że książę Sussex weźmie udział w ceremonii koronacyjnej w Opactwie Westminsterskim 6 maja […] Księżna Sussex pozostanie w Kalifornii z księciem Archiem i księżniczką Lilibet, wyznał Page Six przedstawiciel Pałacu.

Książę Harry, „Psychodeliki są fundamentalną częścią mojego życia”

Będzie to pierwsze spotkanie Harry’ego z członkami rodziny królewskiej od styczniowej premiery jego książki „Spare”. Zaś ta trudna decyzja została podjęta po tym, jak Harry wysłał do Pałacu Buckingham listę pytań – w tym, gdzie będzie siedział i jakie zabezpieczenia zostaną zapewnione jemu i jego rodzinie.

Meghan Markle wykluczona z koronacji króla Karola III

Uważa się, że Harry będzie spał we Frogmore Cottage, swoim domu w Windsorze, po raz ostatni, ponieważ ojciec „poprosił go” i Meghan Markle, aby się wyprowadzili.

Harry znów wyśmiewany, „Nie chciałem być ofiarą, nie potrzebuję współczucia”

Przypominamy, że Harry wygłosił w swojej książce serię potępiających stwierdzeń na temat swojego ojca, brata, księcia Williama i szwagierki, Kate Middleton. Napisał m.in., że jego ojciec był nieobecnym rodzicem, że pobił się z bratem, a także to, że to William i Kate namówili go na halloweenowy kostium nazisty.

Chociaż uważa się, że Harry nie rozmawiał ze swoim ojcem i bratem, zostało już wyjaśnione, że nie będzie mógł stać na balkonie pałacu obok króla i królowej Camilli, ponieważ nie jest już aktywnym członkiem rodziny królewskiej.