Według doniesień z Pałacu rodzina królewska podjęła decyzję? Książę Harry i Meghan Markle „ZRUJNUJĄ” wszelkie szanse na pogodzenie się z rodziną, jeśli ujawnią, co zaszło za kulisami podczas Platynowego Jubileuszu, powiedział królewski ekspert.

Książę Harry i Meghan: nieudane urodziny Lilibet i szybka ucieczka

Rodzina królewska chce odciąć się od księcia Harry’ego

Biograf i dziennikarz Duncan Larcombe powiedział niedawno brytyjskiemu magazynowi Closer, że „TEST zaczyna się teraz” po tym, jak Harry z małżonką wrócili do swojego domu w Kalifornii po 4-dniowych obchodach jubileuszu królowej Elżbiety II w Londynie na początku czerwca.

Przybyli do Wielkiej Brytanii na Jubileusz i tak naprawdę ponownie umocnili swoje pozycje, jako członkowie rodziny królewskiej – co jest świetne dla ich marki i czegoś, co będą sprzedawać dla Spotify, Netflixa i Penguina – powiedział Larcombe.

Okres próbny księcia Harry’ego i Meghan

Ekspert kontynuował: Teraz wszystko zależy od ich zachowania. Najwyraźniej gałązka oliwna została tu przedłużona przez rodzinę królewską. Ale Harry i Meghan zrujnowaliby to, gdyby jakiekolwiek prywatne informacje o weekendzie [jubileuszowym] zostały przekazane prasie lub ujawnione w książce.

Książę trudno znosi bycie członkiem rodziny królewskiej „drugiej klasy”

Larcombe dodał, że wierzy, iż książę i księżna Sussex „zostaną całkowicie odcięci”, jeśli tak się stanie – „ale jeśli będą działać odpowiednio i udowodnią, że można im ufać, może to być ogromny krok we właściwym kierunku i początek nowy początek.”

Książę Harry i Meghan Fot. POOL / Reuters / Forum

Książę Harry i Meghan Fot. POOL / Reuters / Forum

Książę Harry i Meghan Fot. POOL / Reuters / Forum

Pracowała z Meghan Markle. Ujawnia, jaka naprawdę jest żona Harry'ego

Pracowała z Meghan Markle. Ujawnia, jaka naprawdę jest żona Harry’ego