Meghan Markle podczas rozmowy z Oprah Winfrey ujawniła kulisy jej konfliktu z księżną Kate. Okazało się, że przed ślubem doszło do kłótni. Żona Williama czuje się upokorzona.

Przyjaciółka Meghan Markle ujawnia: „Meghan ma na wszystko dowody”

Meghan Markle upokorzyła księżną Kate

Meghan Markle przyznała, że rzeczywiście pokłóciła się z Kate o sukienki druhen przed ślubem, ale nie doprowadziła jej do łez. Wyglądało to jednak inaczej niż przedstawiały media. Żona Williama wysłała jej liścik z przeprosinami.

Nie, stało się wręcz odwrotnie. I nie mówię tego, żeby kogoś lekceważyć, bo to był naprawdę trudny tydzień przed ślubem. Kate była z jakiegoś powodu zdenerwowana, ale wzięła to na siebie i przeprosiła. Później kupiła mi kwiaty i dodała liścik z przeprosinami. Zrobiła to, co i ja bym zrobiła, gdybym wiedziała, że kogoś zraniłam.

Meghan Markle PŁAKAŁA przez księżną Kate: „To zraniło moje uczucia”

Chociaż Meghan powiedziała, że chciała po prosu wyjaśnić tę sprawę i nie miała zamiaru nikogo oczerniać, Kate czuje się upokorzona. W związku z nakazami pałacu, nie może się odnieść publicznie do kłótni i musi milczeć.

Nigdy nie chciała, aby w prasie pojawiły się jakiekolwiek sugestie o konflikcie z Meghan. Nigdy nie słyszy się o jej kłótni z kimkolwiek, ponieważ jest bardzo ostrożna w tym, jak traktuje innych. To, że ta historia krąży jest dla niej bardzo trudne – powiedziała Katie Nicholl, królewska ekspertka w rozmowie z OK! Magazine.

OMG! Wyciekła treść e-maila wysłanego przez Meghan Markle w sprawie księżnej Kate

Dodała, że są znane jeszcze inne wersje tej historii.

Z tego, co słyszałam, istnieją różne wersje historii o druhnach, nie tylko ta, o której mówiła Meghan. Kate nie może odpowiedzieć.

Meghan i Harry podczas wywiadu u Oprah Winfrey

Meghan i Harry podczas wywiadu u Oprah Winfrey fot. YouTube

Kate Middleton publicznie po wywiadzie Meghan u Ophry.

Kate Middleton publicznie po wywiadzie Meghan u Ophry. Fot.Forum/Backgrid UK.

Księżna Kate i Meghan Markle na oficjalnym wystąpieniu.

Księżna Kate i Meghan Markle na oficjalnym wystąpieniu rodziny królewskiej. Fot.Forum/Mega Agency.

Meghan Markle i Księżna Kate nie pałają do siebie sympatią? Fot.Forum/Zuma Press.