Brytyjczycy są rozwścieczeni nowym dokumentem „Harry & Meghan”. Podobnie, jak sama zainteresowana – rodzina królewska. Nic dziwnego, Sussexowie obrazili nie tylko członków rodziny, ale i Brytyjczyków, gdy Meghan wielokrotnie wytykała ich „tradycje” i „obyczaje”.

Książę Harry był przerażony agresywną reakcją Williama na ich odejście

Zwiastuny serialu „Harry i Meghan” na Netflix mówiły o „poszukiwaniu kozła ofiarnego” i „negatywnej oprawy”, jednak nikogo nie przygotowały na to, w jaki sposób książę Harry postanowił zniszczyć reputację zarówno swojego brata, jak i ojca.

Jak pisze Richard Kay z Daily Mail, Dziś pozostałości królewskiej godności i tajemniczości zostały zniszczone na naszych oczach w walce o wyrównanie porachunków rodzinnych […] William był przedstawiany jako łobuz, który krzyczał i krzyczał na Harry’ego, kiedy spotkali się, aby omówić wyjście Sussexesów z rodziny…

Chcą odebrać im tytuły

Brytyjski publicysta kontynuował, Harry zarzucił także swojemu ojcu, ówczesnemu księciu Walii, zasadniczo uczciwemu człowiekowi, nie tylko kłamstwo, ale i udział w wycieku informacji o własnym synu. To są najpoważniejsze zarzuty, jakie padły z ust Harry’ego w ciągu 3 lat tej królewskiej opery mydlanej i trudno sobie wyobrazić, jak może istnieć droga powrotna dla niego i jego żony w łaski rodziny […] Stanowią one najbardziej partyzancki atak na rodzinę królewską od czasu wywiadu księżnej Diany 27 lat temu.

Książę Harry, „rodzina może mnie nigdy odpowiednio nie przeprosi”

Według doniesień z Wielkiej Brytanii, książę Harry i księżna Meghan zostaną pozbawieni tytułów. Bo to jedyna droga. Eksperci królewscy uważają jednogłośnie, że skoro tak nienawidzą i pogardzają brytyjską rodziną królewską, nie powinni mieć z nią nic wspólnego. Nie widzą drogi powrotu.

Zatem przed nami Harry Windsor i Meghan Markle?