W zeszłym tygodniu tematem numer jeden było baby shower Meghan Markle. Księżna specjalnie poleciała do Stanów Zjednoczonych, aby świętować tam nadchodzące narodziny dziecka razem z przyjaciółkami.

Oto prawdziwy powód, dla którego księżna Kate nie chciała przybyć na baby shower u Meghan

To wbrew tradycji w rodzinie królewskiej. Ponoć królowa Elżbieta nie była zadowolona z tego faktu, ale Meghan musiała postąpić po swojemu. Na imprezę nie poleciała też księżna Kate. Krąży opinia, że nie przepada za żoną Harry’ego, ale powodem jej nieobecności było właśnie to, że ceni sobie zasady panujące w monarchii.

kate47

Us Weekly podaje jednak inną wersję wydarzeń. Ponoć Meghan będzie miała podobną imprezę w Wielkiej Brytanii, tylko bardziej kameralną. Zorganizuje ją sama księżna Kate. Pojawi się na niej też matka Meghan, Doria Ragland.

Książę Harry wykonał uroczy gest! Złapał Meghan za włosy

Byłoby super, gdyby pałac podzielił się jakimiś fotkami z wydarzenia. Może raz na zawsze ucięłoby to plotki na temat konfliktu księżnej Sussex i księżnej Cambridge.

Members of Royal family arrive at St Mary Magdalene's church for the Royal Family's Christmas Day service on the Sandringham estate in eastern England
meghan markle reuters3