Księżna Kate bardzo dba o to, aby problemy rodzinne w żaden sposób nie wpływały na jej trójkę dzieci: księcia George’a, księżniczkę Charlotte i księcia Louisa. Musiała podjąć szczególne działania, aby oszczędzić im przykrości związanych z wywiadem Meghan i Harry’ego.

Wyszło na jaw, jaka naprawdę jest Kate Middleton w związku z Williamem: „Ma niesamowitą zdolność…”

Dzieci księżnej Kate

Księżna Kate i książę William chronią prywatności dzieci i zapewniają im „normalne” życie w największym stopniu, w jakim się da. Jedynie od święta zabierają je na publiczne wydarzenia.

Księżna Cambridge robi wszystko, aby głośny wywiad Meghan i Harry’ego nie wpłynął na jej pociechy – w końcu mówi o nim cały świat. Nie chce, żeby jej dzieci widziały ją kiedykolwiek „zdenerwowaną lub walczącą”.

Wywiad był szczególnie trudny do strawienia dla Kate, ale zebrała się w sobie i pozostaje silna dla rodziny królewskiej i dzieci. Jest niezwykle opiekuńczą matką i chociaż chce z nimi otwarcie rozmawiać, George, Charlotte i Louis wciąż są jeszcze bardzo młodzi – donosi „Us Weekly”.

Księżniczka Charlotte zdradziła, kim chce zostać w przyszłości. Rodzice pękają z dumy

Księżna Katarzyna z Cambridge

Księżna Cambridge z dziećmi PA Images / Forum

Kate stara się spędzać jak najwięcej czasu z dziećmi i to jej bardzo pomaga.

Kate jest zdecydowanie wystarczająco silna, aby przez to przejść. Ważne jest dla niej, aby była dla nich dobrym wzorem do naśladowania. George i Charlotte wrócili do szkoły, ale spędza z nimi wieczory. Dzieci zawsze umilają jej dzień, a ona mówi, że kiedy przechodzi przez trudny okres, obecność rodziny bardzo jej pomaga. Czuje się błogosławiona, że ​​ma swoje dzieci i kochającą rodzinę.

Informatorzy donoszą, że Kate nie skontaktowała się z Meghan od czasu wywiadu, chociaż to, że poruszyła temat ich kłótni, bardzo ją dotknęło.

ZOBACZ: Księżna Kate czuje się UPOKORZONA przez Meghan Markle. Tak ją załatwiła

książę George, księżna Charlotte i książę Louis

książę George, księżna Charlotte i książę Louis. Fot. Forum/Backgrid

książę George i księżniczka Charlotte siedzą na mostku

książę George i Księżniczka Charlotte/fot. Forum

Meghan Markle i książę Harry na chrzcie Louisa

Meghan Markle i książę Harry na chrzcie Louisa fot. Forum/ REUTERS