Już wcześniej pojawiały się doniesienia, że księżna Meghan planuje odwiedzić Stany Zjednoczone razem z synem Archiem. Najnowsze plotki są jednak takie, że pragnie zabrać rodzinę i pozostać tam na stałe. Wszystko dlatego, że ma dość życia w cieniu księcia Williama i księżnej Kate.

Królowa Elżbieta nie może znieść księżnej Meghan – ma plan, aby się jej pozbyć

Księżna Meghan z rodziną przeniesie się do Stanów Zjednoczonych?

Obecnie to William i Kate są na świeczniku. Meghan przebywa na urlopie macierzyńskim i wycofała się z życia publicznego. Wie jednak, że jak wróci nadal będzie pozostawała w ich cieniu.

Meghan wie, że jeśli pozostanie w Wielkiej Brytanii, to zawsze będzie oznaczało życie w ich cieniu. Ona nie jest typem dziewczyny, która zadowoli się byciem na drugim miejscu.

 

Britain's Prince Harry and Meghan, Duchess of Sussex are seen with their baby son at Windsor Castle

Meghan z rodziną miała przenieść się do Afryki, przynajmniej na jakiś czas. Taki był plan królowej Elżbiety. Księżna chce jednak za wszelką cenę tego uniknąć.

Kiedy przebywała w Nowym Jorku, podobało się jej to, że cieszyła się wtedy ogromnym zainteresowaniem mediów.

Po tym, jak świętowała baby shower w Nowym Jorku wie, że ona i Harry mogą to zrobić i wtedy staną się nieoficjalnym królem i królową Ameryki.

Jak potoczą się losy książęcej pary?

ZOBACZ TAKŻE:

Meghan Markle COŚ UKRYWA! Grafolog wypowiedział się na temat jej charakteru pisma

Po 6 latach wyszło na jaw, co łączyło Meghan Markle i Davida Beckhama

Kate Middleton chciała wziąć Archiego na ręce. Meghan? WPADŁA W SZAŁ

Księżna Kate i książę William Britain's Prince Harry and Meghan, Duchess of Sussex are seen with their baby son at Windsor Castle