Wizyta Meghan Markle i księcia Harry’ego w Afryce dobiegła końca. Ostatniego dnia jednak miało miejsce zabawne wydarzenie z udziałem księżnej. Wypróbowała ona filtr na Instagramie, który wyraźnie się jej spodobał.

Meghan Markle powinna ZMIENIĆ stylistkę? Jej sylwetka po ciąży NIE wygląda dobrze w ubraniach sprzed roku (ZDJĘCIA)

Księżna Meghan użyła filtra na Instagramie

W ostatni dzień księżna odwiedziła Johannesburg. Tam spotkała się z Nikiwe Dlovą, założycielką platformy OwnURcrown, zajmującą się stylizacją i dodatkami do typowych, afrykańskich fryzur. Zachęciła ona Meghan do wypróbowania utworzonych przez nią filtrów na Instagram.

Video pojawiła się na profilu firmy.

Na koniec założyła swoją koronę dzięki naszemu filtrowi na Instagramie, nad którym współpracowaliśmy z @ will.hurt i @maxwellmutanda 😁😁 uwielbiała to !! Kiedy odwróciła wzrok, zdała sobie sprawę, że to ten sam hełm, który trzymałam! To doświadczenie, którego nigdy nie zapomnę !!! – napisała założycielka.

 

Księżna Meghan kiedyś była aktywną użytkowniczką Instagrama. Niestety, gdy poślubiła Harry’ego, musiała zdezaktywować konto. Obecnie możemy ją podglądać jedynie na tym oficjalnym, należącym do rodziny królewskiej – sussexroyal.

Księżna Meghan i książę Harry pokazali Archiego. Ale URÓSŁ!

Podczas wizyty pary w Afryce widzieliśmy Meghan w wielu pięknych stylizacjach – niektóre były z zeszłego roku. Mieliśmy też okazję po raz kolejny zobaczyć ich synka Archiego.

ZOBACZ TAKŻE:

Meghan Markle znowu założyła TANIĄ stylizację i znowu wygląda BOSKO

Tak wygląda TWARZ Archiego Harrisona z bliska – to wykapany tata (ZDJĘCIA)

Wstydź się, Meghan! Oto co pracownicy księżnej Kate mówią o swojej przełożonej

Księżna Meghan w Afryce fot. Forum/BACKGRID

Księżna Meghan w Afryce fot. Forum/BACKGRID

Archie, syn księcia harry'ego i księżnej Meghan

Meghan i Harry z synem Archiem fot. Forum/REUTERS