Odkąd została księżną, Meghan Markle stała się ikoną stylu. Jako żona księcia Harry’ego była aktorka wiele razy zabłysnęła rewelacyjnymi stylizacjami. Chwalono ją za gust i wyczucie, za klasę i styl. Jednak ostatnio coś się zmieniło.

Po urodzeniu syna – w maju tego roku – Meghan bez pośpiechu wraca do dawnej figury. Minęły cztery miesiące, a świeżo upieczona mama wciąż jeszcze nosi na swym ciele pamiątki ciąży. Widać, że w talii nie wróciła do dawnych wymiarów. Sylwetka Meghan zmieniła się i – jak twierdzą eksperci od stylu – wymaga dziś innych ubrań.

Wstydź się, Meghan! Oto co pracownicy księżnej Kate mówią o swojej przełożonej

Tymczasem Meghan chętnie zakłada rzeczy, w których chodziła na początku ciąży. Obcisłe sukienki, fasony, które podkreślają jej sylwetkę. Tyle tylko, że to, co pasowało Meghan rok temu, niekoniecznie dobrze wygląda na niej dziś.

Kobiety są wdzieczne Meghan, że nie udaje i nie tuszuje niedoskonałej jeszcze sylwetki. Pokazuje jak to jest, gdy po urodzeniu dziecka chcemy wejsć w ulubione ciuchy, tymczasem nasze ciało wciąż mówi „jeszcze nie”. Kobiety jedno, fashioniści drugie – jako księżna Meghan powinna wygląda świetnie – przekonują. Ma warunki, by dopasować do swej nowej sylwetki ubrania, które podkreślą jej atuty, za zatuszują niedoskonałości. Dlaczego tego nie robi? Powinna zmienić stylistę – podpowiadają.

Meghan zdrdziła, jakie jest ulubione miejsce do spania Archiego. Najbardziej EKOLOGICZNE ever

A co Wy sądzicie o stylu ubierania Meghan po urodzeniu Archiego? Podoba się Wam jej akceptacja ciała czy uważacie, że powinna lepiej dobierać fasony?

Sonda

poll-violet
1
Meghan Markle

Tak, powinna dostosować styl do nowej sylwetki

2

Nie powinna zmieniać stylu. Jest kobietą, a jej ciało się zmienia - dobrze, że to pokazuje

księżna Meghan, fot. FORUM/BACKGRID / Backgrid USA / Forum

 

księżna Meghan, fot. Forum, Backgrid USA, BACKGRID

 

księżna Meghan, fot. Forum, Backgrid USA, BACKGRID

 

fot.  Forum, Backgrid USA, BACKGRID