Księżna Diana uważana jest za najbardziej kontrowersyjną osobę z rodziny królewskiej. Jej tragiczną historię zna prawie każdy, nawet nie będąc miłośnikiem brytyjskiej monarchii. Dotychczas powstało masę filmów dokumentalnych przestawiających biografię zmarłej Diany. Teraz będzie można jej życiorys poznać w hitowym i najbardziej kasowym serialu Ntefflixa – „The Crown”.

Księżna Diana NIE ZNOSIŁA opiekunki Harry’ego i Williama

Kto zagra księżną Dianę w serialu „The Crown”?

Fani serialu, jak i księżnej z niecierpliwością wyczekiwali na wiadomość, kto zagra „Lady Di”. Netflix w końcu dokonał wyboru. W rolę Diany wcieli się Emma Corrin – młoda debiutująca aktorka. Do tej pory zagrała w krótkometrażowym filmie „Alex’s Dream” i w jednym odcinku serialu „Grantchester”. Rola w „The Crown” z pewnością otworzy jej drzwi do kariery.

Producenci serialu tłumaczą, że Corin ma ten sam wdzięk, dziewczęcość i nieśmiałość, jak Diana.

Emma Corrin urzekła nas talentem. Ma w sobie nie tylko piękno i niewinność młodej Diany, ale również charyzmę niezbędną do stworzenia tej roli

– powiedział Peter Morgan.

Kamerdyner Diany ostrzega Meghan: to PUŁAPKA!

Aktorka na Instagramie napisała, że czuje się niesamowicie, że dołącza do obsady serialu, od którego nie mogła się oderwać.

Księżna Diana była ikoną, a jej wpływ na losy świata jest nie do przecenienia. Odkrywanie tej postaci w serialu Petera Morgana to wyjątkowe wyzwanie i postaram się oddać tej postaci sprawiedliwość

– napisała Emma.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

overjoyed, over the moon and incredibly honoured ❤️ what a project to join @thecrownnetflix

Post udostępniony przez Emma Corrin (@emmalouisecorrin)

Sonda

poll-violet

Emma Corin zagra księżną Dianę w serialu "The Crown". Dobry wybór?

1

TAK

2

NIE

Księżna Diana
Księżna Diana
Księżna Diana
Księżna Diana