Tak wygląda pupa Kylie Jenner – widać implanty?
Kylie Jenner (22 l.), nawet będąc w swojej posiadłości, nie może narzekać na brak atrakcji . Celebrytka ma obok domu basen, w którym do woli się relaksuje. Celebrytka założyła skąpe bikini i podzieliła się z obserwatorami seksowną sesją zdjęciową.
Problemy pierwszego świata na kwarantannie: Kylie Jenner zmieniła kolor włosów
Kylie Jenner w bikini pokazuje pośladki
Figura Kylie Jenner nieco zmieniła się na przestrzeni lat. Gwiazda zdecydowała się na powiększenie biustu i pośladków. Od jakiegoś czasu najmłodsza miliarderka świata ćwiczy również regularnie na siłowni. Chociaż urodziła dziecko, jej sylwetka jest obłędna.
Kylie pokazała na Instagramie kilka gorących fotek zrobionych przy basenie. Nie zapomniała o wyeksponowaniu swojej dużej pupy, która jest znakiem rozpoznawczym prawie wszystkich sióstr Kardashian-Jenner. Wcześniej zdjęcie wyraźnie zostało poddane przeróbce w Photoshopie. Kiedy fani wytknęli celebrytce wpadkę, szybko je usunęła i zamieniła na inne.

Kylie Jenner w seksownej sesji przy basenie:
https://www.instagram.com/p/B_iZBS1nqy3/?utm_source=ig_web_copy_link
Z tyłu widzimy luksusową posiadłość gwiazdy. Chociaż obecnie podróże nie są możliwe, Kylie u siebie może bez problemu poczuć się, jak na wakacjach.
Podoba Wam się jej figura?



Jak ona to robi że ma tak błyszczące włosy?
Jak jej figura i ten wielki zad może się komuś podobać? tu jest jeszcze maksymalnie wygładzona, ale w naturalnym wydaniu z cellulitem wygląda koszmarnie.
Ładna ma figurę. Chciałabym taka ale mnie nie stać $$
Fuj zad