Gdy patrzy się na kreacje Lady Gagi, trudno znaleźć artystkę, która na czerwonym dywanie pozowała w dziwniejszych projektach. Sukienka z mięsa, niebotycznie wysokie koturny, abstrakcyjne w formie akcesoria… wymieniać można by długo. Okazuje się jednak, że na listę nietypowych ubrań wokalistki, można wpisać jeszcze jedną suknię, która na pierwszy rzut oka wygląda całkiem normalnie. Dlaczego więc warto zwrócić na nią uwagę?

Lady Gaga zaskoczyła wszystkich wyznaniem o torebce!

Lady Gaga na inauguracji prezydenta Joe Bidena wystąpiła w kuloodpornej sukni

Mowa o sukni, którą Lady Gaga założyła na inaugurację prezydentury Joe Bidena. Artystka pokazała się wówczas światu w czarno-czerwonej kreacji ze złotym ptakiem przypiętym do piersi. Był to projekt z kolekcji Schiaparelli. Co go wyróżniało na tle innych? Fakt, że był on kuloodporny!

Ten sekret gwiazda wyjawiła podczas wizyty w programie „Late Show”. Lady Gaga dodała też, że była to bardzo niewygodna kreacja. Niestety jednak ryzyko ewentualnego zamachu zmusiło ją do jej założenia.

W sukienkę wszyta była kuloodporna kamizelka… W kraju panowała straszna atmosfera. Bardzo mi zależy na mojej rodzinie. A jako artysta rozumiem, że wystawiam się wszelkiego rodzaju niebezpieczne sytuacje, żeby móc robić to, co kocham. I zrobiłam to dla siebie, ale także dla mojej rodziny – powiedziała piosenkarka.

Lady Gaga na inauguracji Joe Bidena

fot. agencja forum

Lady Gaga na inauguracji Joe Bidena

fot. agencja forum