Wszyscy, którzy myśleli, że Lara Gessler przypomina swoją słynną mamę, przeżyli niemały szok – tak przynajmniej wynika z komentarzy na Instagramie, gdzie Lara pochwaliła się zdjęciem z tatą.

Lara Gessler z córeczką pozdrawia z „chaosu”. Agnieszka Włodarczyk: „Chyba chaosu nie widziałaś”

Ojciec Lary Gessler

Lara jest córką Magdy z drugiego małżeństwa, po którym nazwisko zachowała gwiazda „Kuchennych rewolucji”. Piotr Gessler jest uznanym restauratorem, a Magda Gessler niejednokrotnie podkreślała, że był dla niej wielką inspiracją. Po rozwodzie rodziców Lara została z ojcem, z którym do dziś ma bardzo dobry kontakt. 

Na Instagramowym profilu Lary pojawiło się urocze zdjęcie w świątecznej atmosferze. Na tle błyszczącej choinki możemy zobaczyć dziadka tulącego wnuczkę – córkę Lary Nenę, która przyszła na świat w październiku. Z kolei Lara wsparła się na ramieniu taty.

Lara Gessler na rodzinnym spacerze. Pokazała NOWE zdjęcie córki

Spotkanie międzypokoleniowe 🥰❄️ Nenie uśmiech nie schodził z buzi na widok Dziadka @_domcukiernika (chyba, że spała)😂 – napisała młoda mama.

Fani natychmiast zareagowali, zwracając uwagę nie tylko na fakt, że celebrytka rzadko pokazuje się ojcem, ale też na ich wzajemne podobieństwo.

  • Jaka Ty jesteś do Taty podobna – napisała Magda Steczkowska.
  • Zawsze myślałam ze jesteś podobna do mamy. Myliłam się kopia taty 😍.Piękna pamiątką… pozdrawiam tatę dumnego dziadka… w końcu Wnuczki rodzą się dla dziadków 😘😘😘😘😘
  • Pani to cały tata ❤️

Lara Gessler zabrała córkę w Tatry! Internautki zachwycone

Też uważacie, że Lara jest podoba do ojca?

Lara Gessler z rodziną

Lara Gessler z rodziną/fot. Instagram/lara_gessler

Magda Gessler w sukience

Magda Gessler/fot. AKPA

Lara Gessler z ojcem

Piotr Gessler, Lara Gessler, fot. Gałązka/AKPA