Lara Gessler od ponad roku spełnia się w roli mamy. Influencerka wraz z mężem – Piotrem Szelągiem – wychowuje małą Nenę.

I choć córka znanej restauratorki niewiele mówi na temat prywatnego życia, w sieci chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorkami doświadczeniami na temat macierzyństwa, starając się nie robić z różnych tematów tabu.

Tak było i tym razem, gdy przybyła z pocieszeniem i poradą dla jednej ze swoich obserwatorek na instagramowym Q&A.

Lara Gessler zdradziła, jaką dietę ma jej córka. Niektórzy mogą być zaskoczeni

Lara Gessler pokazała zniekształcone piersi! „Okropnie trudne. Ból straszny”

Wśród pytań o ślub i samopoczucie gwiazdy, przewinęło się też kilka o odstawienie córeczki od piersi. Jedna z obserwatorek zapytała z wyczuwalnym smutkiem: „Jak z wyciszeniem laktacji? Cierpię niemiłosiernie” i z tej okazji Lara Gessler postanowiła udzielić wsparcia i przełamać tabu jednocześnie prezentując zdjęcie swoich zniekształconych po karmieniu dziecka piersi:

To było okropnie trudne. Piersi kwadratowe. Ból straszny. Emocjonalnie, hormonalnie i fizycznie ciężkie. Minimalnie odciągałam mleko – do poczucia ulgi – piłam szałwię, robiłam okłady. Ale 2 tygodnie to schodziło – odpowiedziała szczerze celebrytka.

Lara Gessler pokazała zniekształcone piersi po karmieniu!

fot. Instagram: lara_gessler

Lara Gessler zdradza, dlaczego zdecydowała się na drugi ślub! „Ten ślub teraz był tym pierwszym”

Dodała również, że musiała fizycznie odsunąć się na jakiś czas od córki, by ta nie wyczuwała zapachu mleka – rolę karmienia dziewczynki przejął więc jej tata, Piotr Szeląg:

Najpierw zeszliśmy z karmienia w ciągu dnia. Dbaliśmy, żeby Nena miała dużo różnych rzeczy do jedzenia i przede wszystkim picia. (…) Odstawienie od piersi zajęło nam trzy noce, kiedy spałam osobno, żeby mała nie wybudzała się od zapachu mleka. Musieliśmy ją dużo tulić, żeby czuła naszą bliskość. Szczególnie Piotruś. Ja chodziłam w golfie cały czas.

Coraz częściej gwiazdy decydują się porzucić obraz perfekcyjnych insta-matek na rzecz mówienia prawdy o macierzyństwie i jego trudach. Uważacie, że dobrze robią?

Lara Gessler wzięła DRUGI ślub! Suknia prosta, za to welon zaskakujący

scena z: Piotr Szeląg, Lara Gessler, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Lara Gessler, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Lara Gessler, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Lara Gessler świętuje pierwsze urodziny córki. Pokazała niepublikowane dotąd kadry!

scena z: Lara Gessler, Piotr Szeląg, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA